• Новак
Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Срцето pendant

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Срцето pendant

DEN 412.80

Достапност
Производот е достапен


Реден Број : 25pcs/многу
Предмет БР. : 006377
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти сребро.
Објектот Големина : 43*47 MM(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Декларирани спецификации

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
006377
Шарм Тип:
Срцата
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
25pcs
Големина:
43*47MM
боја:
анти сребро.
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Комплементите на стоката

8pcs Шарм летање лилјак вампир дракула ноќта на вештерките 56*19mm Антички Сребрен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

DEN 103.00 114.72

CLUCI Денот на Вљубените парична Казна Накит Присутни Чукање на срцето ЉУБОВ Pendant Ѓердан Изјава Накит за Подарок за да одговара

Забелешка : 925 sterling silver ЉУБОВ кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различн

DEN 648.00

14pcs Антички Сребрен Тон Наутички морска ѕвезда Школка Conch Мешани Шарм Мали Метални Ретро Виси Уметност рачно изработени Crfts

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

DEN 131.00 234.24