• Новак
25pcs Гроздобер Шарм Подлога Pendant Древните бронзени Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

25pcs Гроздобер Шарм Подлога Pendant Древните бронзени Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

DEN 209.28

Достапност
Производот е достапен

Ако вашата цел износ повеќе од $180 ,слободно изрази. Вашето задоволство, нашите извршување!.Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $9. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2. Пратката 1.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. Повратни информации 1. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор.Ако вашата цел износ под $9 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. Производите Се Прикаже : Плаќање
1.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин. Опис
Состојба : Нова
Материјал : Алуминиумски
Количина : 25 PCS
Боја : антички бронза / антички сребрен
Големина : 25*20mm
Тежина : 1.5 g/pc
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SalaWendy
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AC098
Шарм Тип:
Водител на
Материјал:
Легура
боја:
Антички Сребрен / Античкиот Бронза
Големина:
25*20MM
Тежина:
1.5g

Комплементите на стоката

Ангел Кукли Стрелка Шарм Приврзоци Ангел Чувар Антички Бронза и Антички Сребрен Приврзоци Накит Одлуки Никел слободни 30pcs T702

Шарм Приврзоци Гроздобер Бронза и Антички Сребрен Цинк Легура Мода Шарм Pendant Ѓердан DIYПроизвод ID : T702Дим�

DEN 139.20

8pcs Шарм летање лилјак вампир дракула ноќта на вештерките 56*19mm Антички Сребрен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

DEN 103.00 114.72