• Новак
BoYuTe 10Pcs 29*55ММ Filigree Лебди Цвет Шарм за Изработка на Накит

BoYuTe 10Pcs 29*55ММ Filigree Лебди Цвет Шарм за Изработка на Накит

DEN 148.32
DEN 133.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Pcs 29*55ММ Filigree Лебди Цвет Шарм за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
cl9415
Објектот:
шарм за изработка на накит
Материјал:
чиста месинг
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Комплементите на стоката

Ангел Кукли Стрелка Шарм Приврзоци Ангел Чувар Антички Бронза и Антички Сребрен Приврзоци Накит Одлуки Никел слободни 30pcs T702

Шарм Приврзоци Гроздобер Бронза и Антички Сребрен Цинк Легура Мода Шарм Pendant Ѓердан DIYПроизвод ID : T702Дим

DEN 139.20

20pcs Шарм ЕКГ линк конектор 40*20mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

DEN 108.00 119.52

14pcs Антички Сребрен Тон Наутички морска ѕвезда Школка Conch Мешани Шарм Мали Метални Ретро Виси Уметност рачно изработени Crfts

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

DEN 131.00 234.24