• Новак
Најголемиот ДЕЛ 30pcs Антички Сребрен Позлатен Полицијата Куршум Шарм Nickle Слободни Метални Легури Приврзоци за DIY Хривнија Правење 4*23mm 2g

Најголемиот ДЕЛ 30pcs Антички Сребрен Позлатен Полицијата Куршум Шарм Nickle Слободни Метални Легури Приврзоци за DIY Хривнија

DEN 282.72
DEN 257.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен


Најголемиот ДЕЛ 30 куршум шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
ДАЛИ ВИ СЕ НУДИ ПОПУСТ?
Имаме couponds достапни за вас, ве молиме да проверите на нашата couponds страница.
Со нарачување на повеќе од 3 делови, имаме масовно попуст 5% попуст.
МОЖЕ ЛИ ДА СЕ МЕША? КАКО ДА СЕ ОДРЖИ МЕШАВИНА ЦЕЛ?
Да, може да се меша серија стилови во нашата продавница. Можете да додадете објекти во вашата кошничка прв, а потоа го стави на ред, без да плаќаат и да оставите порака со количината на секоја ставка, јас ќе се прилагоди цена, тогаш ќе плати.
ПРЕВОЗОТ МЕТОД?
Вашата цел ќе биде предаден преку Стандард за испорака метод, со следење на број и реалните следење на информациите кои се на располагање, БЕЗБЕДНО и БРЗО! ако вашиот парцела се изгуби, ние ќе го препрати или наплата.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
CM1149
Материјал:
Метал
боја:
Антички Сребрен Позлатен
Микс Кучка?:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu, Кина
Is_customized?:
Yes
Големина:
4*23mm
Превозот Метод?:
Ние користиме стандарден превозот метод со следење infromation достапни
Пол:
Унисекс, Жени, Девојки

Комплементите на стоката

TDIYJ Најновите Пристигнување Слобода Љубов Колекција од Животинско Фламинго Чувар Шарм за Мрежа Задржи Хривнија за Жените Накит

1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек .2) ве Молиме проверете ја в

DEN 383.52

Нов Стил Шарени Кристал декорација Легура на злато-Тон на боја Животни Форма Цртан филм scallop Метал Шарм diy earring приврзоци

Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.разумна

DEN 726.00 815.52

Ангел Кукли Стрелка Шарм Приврзоци Ангел Чувар Антички Бронза и Антички Сребрен Приврзоци Накит Одлуки Никел слободни 30pcs T702

Шарм Приврзоци Гроздобер Бронза и Антички Сребрен Цинк Легура Мода Шарм Pendant Ѓердан DIYПроизвод ID : T702Дим�

DEN 139.20