• Новак
Daisies 20pcs/многу Сребро Тајланд Слон Шарм Pendant за рачно изработени Занаетчиски Накит Одлуки 41x44mm

Daisies 20pcs/многу Сребро Тајланд Слон Шарм Pendant за рачно изработени Занаетчиски Накит Одлуки 41x44mm

DEN 652.80
DEN 424.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Бренд Име:
Daisies
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
моден накит
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Pendant
Материјал:
Метал
Процес На Преработка:
Electroplating
Производ Форма:
слон
НЕМА.:
3686
Пакување:
OPP вреќа

Комплементите на стоката

14pcs Антички Сребрен Тон Наутички морска ѕвезда Школка Conch Мешани Шарм Мали Метални Ретро Виси Уметност рачно изработени Crfts

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

DEN 131.00 234.24

5 парчиња Слатки Циркон Слон Шарм Конектори За Хривнија Накит Одлуки трговија на Големо Бакар Микро Отвори Животинско Шарм Bijoux

Топла Накит Симпатична Циркон Слон Шарм Конектори За Хривнија Накит Одлуки Трговија На Големо Бакар Ми

DEN 415.00 592.32

МЕШАНИ 30 Стоматолошки добра хигиена со цел Собирање Шарм Антички Сребрен Тон Стоматолошкиот Стол Конец Забната Паста за заби

Се МЕША 30 стоматолошки шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПРАШ

DEN 273.00 300.00

Ангел Кукли Стрелка Шарм Приврзоци Ангел Чувар Антички Бронза и Антички Сребрен Приврзоци Накит Одлуки Никел слободни 30pcs T702

Шарм Приврзоци Гроздобер Бронза и Антички Сребрен Цинк Легура Мода Шарм Pendant Ѓердан DIYПроизвод ID : T702Дим

DEN 139.20