• Новак
10pcs NCAA Кристално Срце Канзас Државата Дивите Dangle Шарм DIY Хривнија Ѓердан Накит Спортски Виси Лебди Шарм

10pcs NCAA Кристално Срце Канзас Државата Дивите Dangle Шарм DIY Хривнија Ѓердан Накит Спортски Виси Лебди Шарм

DEN 431.52
DEN 393.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен


зошто толку евтини тука???
1)Ние само се продаваат по фабричка цена!
2)Можеме да испратите дното превозот цена!!
3)Ние се надеваме воспостави долго бизнис соработка со вас!!!
4)Ние имаме висок квалитет на стока, брза испорака и добри услуги!!!!! 10pcs NCAA Кристално Срце Канзас Државата Дивите Dangle Шарм DIY Хривнија Ѓердан Накит Спортски Виси Лебди Шарм
1) Тип : Dangle Шарм
2) MOQ : 10 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.) Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T/T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Ако сакате да се направи голема цел и други превозот услуга,ве молиме оставете порака за да ни прво,ние ќе ви ги понудиме најдобра цена за вас
. Испорака :
1) Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост Воздух Mail, E Пакет ; време на Испорака : *за 3-7 работни дена од DHL * за 5-15 работни дена од ЕМС * околу 10-20 работни дена од EPacket * за 15-45 работни дена од Кина Пост Воздух Mail
2) Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга;
3) сите увозни давачки на трошоци се на купувачот одговорност;
Политика На Враќање :
1) Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дневна на испорака;
2) Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката;
3)купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Шарм Тип:
Спорт
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
NC003
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Тип:
dangle шарм
боја:
исто како слик
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк легура со стакло
Големина:
about 24*27mm

Комплементите на стоката

TDIYJ Најновите Пристигнување Слобода Љубов Колекција од Животинско Фламинго Чувар Шарм за Мрежа Задржи Хривнија за Жените Накит

1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек .2) ве Молиме проверете ја в

DEN 383.52

Најголемиот ДЕЛ 30pcs Антички Сребрен Позлатен Полицијата Куршум Шарм Nickle Слободни Метални Легури Приврзоци за DIY Хривнија

Најголемиот ДЕЛ 30 куршум шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПР

DEN 257.00 282.72

Трговија на големо 40pcs 12*14MM двојно Лице Прекрасна Срцето Шарм Злато на Ѕвонење Легура Ткаенина Обложени Цртан филм Срца

99 / торбаНови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Н

DEN 793.00 881.28

20pcs Шарм ЕКГ линк конектор 40*20mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

DEN 108.00 119.52

Нов Стил Шарени Кристал декорација Легура на злато-Тон на боја Животни Форма Цртан филм scallop Метал Шарм diy earring приврзоци

Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.разумна

DEN 726.00 815.52