• Новак
10pcs/торба 33MM Ретро Патина Позлатен Цинк Легура Зелена Паун Пердув Шарм Приврзоци За DIY Накит Додатоци PJ014

10pcs/торба 33MM Ретро Патина Позлатен Цинк Легура Зелена Паун Пердув Шарм Приврзоци За DIY Накит Додатоци PJ014

DEN 96.00
DEN 86.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Големина : 24*33 MM
Боја : сина
Материјал : цинк легура
W осум : Околу 35 g/торба
Количина : 10 парчиња/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов
Answer : ___________________________ Note :
1.Бојата на предмети може да има разлика од различни светлосни услови.Ве молиме во вид преовладува.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,ве молиме во вид преовладува.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
noverty
Број На Модел На:
PJ014
Материјал:
Метал

Комплементите на стоката

CLUCI Денот на Вљубените парична Казна Накит Присутни Чукање на срцето ЉУБОВ Pendant Ѓердан Изјава Накит за Подарок за да одговара

Забелешка : 925 sterling silver ЉУБОВ кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различн

DEN 648.00

5 парчиња Слатки Циркон Слон Шарм Конектори За Хривнија Накит Одлуки трговија на Големо Бакар Микро Отвори Животинско Шарм Bijoux

Топла Накит Симпатична Циркон Слон Шарм Конектори За Хривнија Накит Одлуки Трговија На Големо Бакар Ми

DEN 415.00 592.32

Трговија на големо 40pcs 12*14MM двојно Лице Прекрасна Срцето Шарм Злато на Ѕвонење Легура Ткаенина Обложени Цртан филм Срца

99 / торбаНови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Н

DEN 793.00 881.28