• Новак
25pcs Антички Сребрен Алуминиум Часовник Шарм Накит Приврзоци За DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоди

25pcs Антички Сребрен Алуминиум Часовник Шарм Накит Приврзоци За DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоди

DEN 163.68

Достапност
Производот е достапен

Опис
Состојба : Нова
Материјал : алуминиумски
Количина : 25pcs
Боја : антички сребрен
Тежина : 1.7 g/pc
Големина : 15x25mm
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Големина беше мерена од страна , ве молам не цел ако ви се грижи за малку грешка. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SalaWendy
Број На Модел На:
A2231
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
часовникот
Материјал:
Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
15x25mm
паг:
25pcs
Тежина:
1.7g/pc

Комплементите на стоката

Нов Стил Шарени Кристал декорација Легура на злато-Тон на боја Животни Форма Цртан филм scallop Метал Шарм diy earring приврзоци

Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.разумна

DEN 726.00 815.52

8pcs Шарм летање лилјак вампир дракула ноќта на вештерките 56*19mm Антички Сребрен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)

DEN 103.00 114.72

Трговија на големо 40pcs 12*14MM двојно Лице Прекрасна Срцето Шарм Злато на Ѕвонење Легура Ткаенина Обложени Цртан филм Срца

99 / торбаНови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Н

DEN 793.00 881.28

CLUCI Денот на Вљубените парична Казна Накит Присутни Чукање на срцето ЉУБОВ Pendant Ѓердан Изјава Накит за Подарок за да одговара

Забелешка : 925 sterling silver ЉУБОВ кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различн

DEN 648.00

TDIYJ Најновите Пристигнување Слобода Љубов Колекција од Животинско Фламинго Чувар Шарм за Мрежа Задржи Хривнија за Жените Накит

1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек .2) ве Молиме проверете ја в

DEN 383.52