• Новак
MRHUANG 10pcs Anquite Бронза Гроздобер Сребро Златен Тон Птица Гнездо Бисер Шарм За Нараквица Ѓердан DIY Накит Метал Pendant

MRHUANG 10pcs Anquite Бронза Гроздобер Сребро Златен Тон Птица Гнездо Бисер Шарм За Нараквица Ѓердан DIY Накит Метал Pendant

DEN 252.48

Достапност
Производот е достапен


ОПИС
Количина : ќе добиете 10pcs / пакет Приближно на Големината :
29*20mm Главната Боја :
како на сликата прикажани Конверзија :
1 инч=25.4 mm=2.54 см 1mm=0.1 cm=0.0393 инчен Материјал :
Цинк Легура

Декларирани спецификации

Метална боја:
Гроздобер Бронза, Гроздобер Сребрена, Златна Гроздобер
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
koraba
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
боја:
гроздобер сребро.
Материјал:
Цинк Легура

Комплементите на стоката

14pcs Антички Сребрен Тон Наутички морска ѕвезда Школка Conch Мешани Шарм Мали Метални Ретро Виси Уметност рачно изработени Crfts

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

DEN 131.00 234.24

МЕШАНИ 30 Стоматолошки добра хигиена со цел Собирање Шарм Антички Сребрен Тон Стоматолошкиот Стол Конец Забната Паста за заби

Се МЕША 30 стоматолошки шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПРАШ

DEN 273.00 300.00