• Новак
50pcs/Многу Бајката Градот Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZHM068

50pcs/Многу Бајката Градот Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZHM068

DEN 614.40
DEN 479.00 -22 %

Достапност
Производот е достапен


Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
50pcs/Многу Самовила Град Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит
За 18mm Прилепува Хривнија Накит Snap
Моделот:KZHM068
Количина : 50pcs/многу
Материјал : Стакло & Бакар
Само копчиња, без хривнија вклучени.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
18 часа достапни на интернет.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KZHM068
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Snap хривнија
Синџир Тип:
кожа хривнија
Функција:
snap накит
Бесплатни колокација:
рачно изработени diy
хривнија големина:
прилагодлив
Слободен колокација копчето :
Сопствен стил
Должина:
20.8mm
КОЛИЧИНА:
50pcs
Одговара:
18-20mm snap нараквици/snap копчето
За:
Snap Накит/Snap хривнија

Комплементите на стоката

Хематит со жолта ѕвезда хривнија 6X7mm Монистра Хривнија Плетење Ресни За Жени Мажи Јаже Ткаат рачно изработени Накит BZB1002

Опис на стоката Материјал : Хематит Мушка големина (приближно) : 6x7mm Тежина(приближно) : 6.2 г Пакување : 2piece

DEN 199.00 326.40

Бесплатен Превозот На Големо Сребро Позлатен Нараквица,Свадба Накит Додатоци,Мода Таи Чи Висат Три Рози, Нараквици Закачам

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

DEN 108.00 134.40