• Новак
2strands 10-11mm барок сива слатководни бисер хривнија 7.5> бесплатен превозот

2strands 10-11mm барок сива слатководни бисер хривнија 7.5> бесплатен превозот

DEN 666.72
DEN 500.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено). Благодарам многу.
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа.
се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.
Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време.Ако не ви се допаѓа мојот предмети и не се задоволни со мојата услуга,ве молиме да ми кажете вашиот предлог и да ми помогне да се поправи мојот грешка. Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. А ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви даде задоволувачки одговор. (оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). По добивањето повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Објектот мора да се врати во рок од 30 Дена,Враќање ќе бидат дадени како Парите Назад
Повратни Информации Политика
Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави добар фидбек како што е можно порано, ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
Нови
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Совршено Круг
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс

Комплементите на стоката

ELESHE Нараквици За Жените Тибетански Сребрена Боја & Кристално Срце Шарм Хривнија&Закачам Со CZ Монистра Хривнија Накит Pulseiras

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Име : Луксузни Европската Кристал Монистра Шарм Хривнија се вклопи во Оригинален Б�

DEN 185.00 231.84

Најдобро Пријателство Накит Висок Квалитет Сребрена Боја Волкот Хривнија Вистински Животни Главата Легура Монистра Реплика Нараквици

Најдобро Пријателство Накит Висок Квалитет Позлатен Сребрен Волк Хривнија Вистински Животни Главата Л

DEN 166.00 186.24