• Новак
1PC Мода Накит Природен Камен Монистра Хривнија За Жени 7 Боја Beaded Влакно Нараквици Ajustable рачно изработени Плетенка Јаже B04

1PC Мода Накит Природен Камен Монистра Хривнија За Жени 7 Боја Beaded Влакно Нараквици Ajustable рачно изработени Плетенка Јаже

DEN 151.20

Достапност
Производот е достапен

Потемна
Објектот описи :
Големина : тоа е ajustable
Количина : 1 PC
Боја : Како На Сликата Шоу
Стил : Мода Нараквици
Добредојдовте во мојата продавница :
Pls Внимание : Има се, може да имаат мало во различни бои, бидејќи на компјутерски монитори амбиент. Природен камен , секое парче мермер е случаен и различни.
Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.
И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 3-5 дена,ви благодариме за вашето разбирање.
ние не презема одговорност за било кој данок .
Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.
Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!
Да се забавуваш тука!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B04-Т1
Бренд Име:
Dayoff
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Количина:
1pc
боја:
Како се покаже слика
објектот стил:
Моден нараквици
Пол:
женска
Пакување:
Opp Кеси
Тежина:
15g

Комплементите на стоката

Луксузна Кубни Циркони Геометриски Хексагонални Монистра Камен Нараквици Мажите Црната Лава Камен Хривнија Pulseira Masculina

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.5 см20cm( или можете да изберете големина погодна за вас )Answer : ____

DEN 216.00 269.28

Бесплатен Превозот На Големо Сребро Позлатен Нараквица,Свадба Накит Додатоци,Мода Таи Чи Висат Три Рози, Нараквици Закачам

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

DEN 108.00 134.40

Гроздобер Сребро Паун&Стаклени Монистра Бакарна Змија Синџир Ткаенината Нараквици Накит За Жените Додатоци DIY Мода Накит Топла

99 / многу многу50 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Quatrefoil Среќа Дет

DEN 112.00 133.92