• Новак
Бесплатен превозот серво Волан Пумпа За Автомобил Nissan За Автомобил Рено 1998-2010 7700426719 7700437081 8200096704 8200100082

Бесплатен превозот серво Волан Пумпа За Автомобил Nissan За Автомобил Рено 1998-2010 7700426719 7700437081 8200096704 8200100082

DEN 8064.00

Достапност
Производот е достапен


Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.2
Година : 2003-2010
Дел NO.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови. :
7700426719 / 7700437081, 8200096704 / 8200100082
Одвоиле Од Копното,Кина
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид :
ако не може да бидете сигурни,подобро е да не контактирате за да потврдам,така што за да биде 100% натпревар.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
ви благодариме за вашето внимание!
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Висок Квалитет На Серво Волан Пумпа За Автомобил Nissan За Автомобил "Рено" 1998-2010 7700426719 / 7700437081 / 8200096704 / 8200100082
Параметарот :
Функција : Серво Волан Багажник
Состојба : Нова
Примена :
За Автомобил Nissan Interstar X70
За Автомобил "Рено" Бегство МК 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.

Декларирани спецификации

Fluence-Година:
2014,2011,2013,2012,2015
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Рено Модел:
Fluence
Објектот Ширина:
20
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Должина:
20
Објектот Тежина:
4kg
Материјал Тип:
Други
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
HTFRD001
Објектот Висина:
20
Материјал:
Висок квалитет
Автомобил Производител:
ЗА АВТОМОБИЛ NISSAN ЗА АВТОМОБИЛ РЕНО
Дел Бр.:
7700426719 7700437081 8200096704 8200100082
Примена:
За Автомобил Interstar X70 За Автомобил Рено Бегство МК 1.9 2.0 2.2
Компресор Класа:
добро
Состојба:
Нови
Funtion:
Серво волан пумпа
Година:
1998-2010
Боја Име:
Сребро.
Материјал Тип:
Исто како и оригиналниот дел

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот Авто Делови Воздушна Суспензија Компресори за Воздух Пумпа Пролет Шок за Мерцедес Бенц ML.Class W166 Компресор

Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Class W166 >2011Оригиналниот резервен дел број : А 166

DEN 9233.00 10992.00