• Новак
мали 4 mm крем мешани бои прстен во облик на срца spangles за уметност и занает, украси 100 грама по многу

мали 4 mm крем мешани бои прстен во облик на срца spangles за уметност и занает, украси 100 грама по многу

DEN 666.24
DEN 480.00 -28 %

Достапност
Производот е достапен

обичај услуга понудена
3).
За било какви прашања : контактирајте со нас пред вашите повратни информации, ајде да се реши тоа. одобрението за промет на големо или во комбинација цел, pls ни испратите е-пошта
4).

Плаќање
Зачувам, Western Union или преведување
Одрекување : увозни даноци и царински давачки се купувачот одговорности.
Повратни информации
Добар квалитет, брза испорака, искрена служба, ние и ветуваме;
Мило да ви помогне во вашите дизајни и прекрасни производи. големина : 4 мм, оваа точка содржи прстен во облик на срца и на блискиот мали срца
за 29,000 компјутери по многу
2).
Превозот
DHL, Fed Ex, EMS, ТНТ : 3 -16 дена;
e-Пакет : 5-27 дена;
Кина пост воздух mail : 15-90 дена. Малку боја разлики се дозволени, бидејќи на различни серии.
Производи детали
мали 4 mm крем меша бојата ѕвони во облик на срца spangles за уметности и занаети украси 100 грама по многу
1). Electroplating или бојосана бои може да биде исчезнат или лента поради триење.
Мали, повеќе или помалку, за големини е дозволено. Може да биде затемнет, бледнеат, слабо или деформира кога се изложени на киселина, алкално или греење ситуација за electroplating бои.

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Sequins
Број На Модел На:
срце облик sequins
Материјал:
ПВЦ
Дебелина:
0.2 мм
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Помине Уметност
Спецификација:
Бренд Име:
houxiazhuke
Обликот:
Срцето
Функција:
Не-Нарушување
боја:
крем assorted colors
Употреба:
помине уметност, headwear, чевли, нараквици, украс, облека, декорација,итн

Комплементите на стоката