• Новак
Бесплатен превозот сосема нов 10pcs ntc сензор на температура на 10k B3950 ntc 10k NTC сензор 1% 0.5 M Висат модел М4 Сонда вода

Бесплатен превозот сосема нов 10pcs ntc сензор на температура на 10k B3950 ntc 10k NTC сензор 1% 0.5 M Висат модел М4 Сонда вода

DEN 456.00
DEN 429.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на Winwin ,
Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт . повеќе quanity ве молиме контактирајте ме за да добиете специјален попуст ! посакуваме да имате пријатен шопинг . Повеќе NTC сензор на температура на PT100 PT1000 сензор на Температура на Ласерски Сензори за Гас Сензор Префрлете се на сензор на Влажност Сензори SMD thermistor ntc Метална Цевка Обичај Температурни сензори
Бесплатен превозот сосема нов 10pcs ntc сензор на температура на 10k B3950 ntc 10k NTC сензор 1% 0.5 M Висат модел М4 Сонда вода
Бесплатен превозот сосема нов 10pcs ntc сензор на температура на 10k B3950 ntc 10k NTC сензор 1% 0.5 M Висат модел М4 Сонда вода
Темп.
(сте. C)
Р
(k Ohms)
Темп.
(сте. C)
Р
(k Ohms)
Темп.
(сте. C)
Р
(k Ohms)
Темп.
(сте.

Декларирани спецификации

Тип:
Сензор На Температура На
Број На Модел На:
ntc 10k NTC сензор
is_customized:
Yes
Излез:
Аналогни Сензор
Материјал:
Метал
Теорија:
Отпор Сензор
Бренд Име:
custom-souring
Употреба:
Сензор На Температура На
Б вредност:
3950
отпорник:
10K
Должина:
0.5 m
MOQ:
10

Комплементите на стоката

Слободен Брод на Квалитетот на Воздухот Детектор Сензор PM2.5 Магла Детектор на Магла Табела Инфраред PM2.5 Сензор На Квалитетот

ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство Ако не сте задоволни со ва

DEN 2098.00 2256.00

Брз Слободен Брод за MEMS Принцип највисока точност 1.4% MVH3004D висока прецизност дигитален сензор за температура и влажност

Превозот1 Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите

DEN 268.00 288.00

KTC-50мм род електронски линеарна скала зафатнина трансдуцерот сензор KTC шприцоване машина Индустрија Универзална Владетел

КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС1 Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни

DEN 2504.00 2664.00

Слободен брод 1pc Високо Прецизен Сензор за Движење мали Микро мал дијаметар 11mm да се премести сензор Електронски скала 1M

Работно време : (UTC+8) 8 : 4512 : 00 часот; 13 : 0022 : 00 часот Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, а

DEN 3407.00 3624.00

Бесплатен Превозот!!! 5pcs SX1276 безжичен пренос на податоци / 5000 метри / Индустриски / Моќ Модул сензор /Електронска Компонента

Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени Ние се извинуваме што ние н

DEN 1681.00 1977.60

водата целосно автоматски прекинувачи разузнавачки информации излегуваат во јавноста за откривање switch 220V нивото на Водата

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, А

DEN 982.00 1056.00

Прашина мониторинг на Бучава сензор Db модул Звук бучава откривање Db следење аналоген излез Decibel сензор 40-130decibel трансдуцерот

Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fed

DEN 1741.00 1872.00