• Новак
Внесувањето Воздух Цела Температура Temp Сензор 058905379 За ФОЛКСВАГЕН Новата Буба Бора Голф З Земја Jetta Logus 1.8 Т 2.3 1.6

Внесувањето Воздух Цела Температура Temp Сензор 058905379 За ФОЛКСВАГЕН Новата Буба Бора Голф З Земја Jetta Logus 1.8 Т 2.3 1.6

DEN 331.20
DEN 282.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

7 Т(AJK) 230 1997-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 2.8 Т quattro(AJL) 180 1997-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 1.8 Т(AJL) 180 1998-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 1.4 quattro(АГА,ALF,АМЛ,APS,ARJ) 165 1997-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 2.4(AJG,AMM,APZ) 163 1998-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 2.8(AJP,ANQ,AQE,ARH) 125 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.7 Т quattro(AJK,AZA) 230 2001-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.4 quattro(BDV) 170 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.4(АПЦ) 156 2001-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 2.7 Т(AJK) 230 1998-2000 година За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.4 quattro(АПЦ) 156 2001-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.
Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.8 quattro(ВОЗРАСТ) 180 1999-2001 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.4(АГА,ALF,АМЛ,APS,ARJ) 165 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.8(AJP,ANQ,AQE,ARH) 125 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.7 Т quattro(СЕ,БЕС) 250 1999-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 2.8(АСК,АХА,ALG,AMX,АПРИЛ,AQD) 193 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) За AUDI A6 (4 B2, C5) 1.4(АПЦ) 156 2001-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.4(АГА,ALF,АМЛ,APS,ARJ) 165 1997-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 2.8 quattro(АСК,АХА,ALG,AMX,АПРИЛ,AQD) 193 1995-1997 За AUDI A6 Avant (4А -, C4) За AUDI A6 Avant (4А -, C4) 1.4(АПЦ) 156 2001-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.8(АСК) 193 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 1.8(AFY) 116 1997-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 1.8 Т(AJL) 180 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 1.8(AJP,AQE,ARH) 125 1997-2005 За AUDI A6 Avant (4 B5, C5) 2.4(ALW,ARN,ASM) 136 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.8(ADR) 125 1995-1997 За AUDI A6 (4А -, C4) За AUDI A6 (4А -, C4) 2. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, 100% тест пред да испрати
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : 1995-1997 За AUDI A6 (4А -, C4) За AUDI A6 (4А -, C4) 1.8(ВОЗРАСТ) 180 1999-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.4 quattro(BDV) 170 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.8(AFY) 116 1997-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 1.7 Т quattro(СЕ,БЕС) 250 1999-2005 За AUDI A6 (4 B2, C5) 2.

Декларирани спецификации

Повторливост:
внесувањето воздух сензор на температура на
линеарна:
10.4001, 04199330, 419 9330, 70548990, 0905079, V10-72-1060, 4199330
Сместување:
Во Воздухот Доводна Цевка
Чувствителност:
0280130085, 0269981611, 0 280 130 085, 0 269 981 611
Тип:
Coolant Сензор На Температура На
Hysteresis:
Сензор На Температура На
Стил:
L
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Резолуција:
058905379, F5PF-18845-АА, 7076354, 99360611400
Мерен Опсег:
058 905 379, F5PF18845AA, 7076354, 993 606 114 00
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
внесувањето воздух сензор на температура на
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
ОЕМ Дел Број:
0280130085, 0269981611, 0 280 130 085, 0 269 981 611
Производителот Дел Број:
058905379, F5PF-18845-АА, 7076354, 99360611400
Осветленост Дел Број:
058 905 379, F5PF18845AA, 7076354, 993 606 114 00
Другиот Дел Број:
10.4001, 04199330, 419 9330, 70548990, 0905079, V10-72-1060, 4199330

Комплементите на стоката