• Новак
NEWCOME 100pcs/Многу Расположливиот Eyelash Четка Индивидуални Applicators Маскара Лажни Eyelash Продолжување на Четка за Очи Lash

NEWCOME 100pcs/Многу Расположливиот Eyelash Четка Индивидуални Applicators Маскара Лажни Eyelash Продолжување на Четка за Очи

DEN 479.52
DEN 336.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Детали :
Совршен за одделување на трепки пред и/или по примена на маскара
Четка глава може да се bended малку како што треба
Лесен за употреба и удобен за носење
Боја : Црна, Розова, Светло Розева, Сина
Главата големина : (приближно) 2.5 cm долги
Целата големина : (приближно) 9.5 cm долги
Количина : 100 Pcs/Пакет
Подарок : Случајно да испратите око влошки,eyelash четка или лепак прстен .. Слики :

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
Б-5
Рачка Материјал:
Пластични
Се Користи Со:
Трепките
Бренд Име:
NEWCOME
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Големина:
100 Pieces/Lot
Количина:
100p

Комплементите на стоката

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 300pair Природни Долго Висок Квалитет Прилагодено трговија на Големо Пакување Реално Mink Трепките

Пакувањето може да бидекориснички, како сакате.Ние, исто така, се продава сопствени кутии, ве молиме кон�

DEN 27312.00

1Pc Brushegg Јајце Чистење Ракавица Чистење на Шминка за Перење Четка Силикон Ракавица Scrubber Одбор Почиста Убавина Козметички

Користи вода за да се навлажни со четка и да се направи тоа solft;2.Нема потреба за груби хемикалии за чисте�

DEN 139.00 146.40

3D Mink Трепките 1 Кутија 1 Пар Пакување Природно Дебели Crisscross Неуредна Лажни Трепки Чиста рачно изработени Памук Труп Лажни

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атракт

DEN 135.00 232.32