• Новак
Многу 5 Парчиња Силиконски Eyelash Продолжување На Чело Стојат Палета Подлога Око Lash Фах Носителот Шминка Алатки

Многу 5 Парчиња Силиконски Eyelash Продолжување На Чело Стојат Палета Подлога Око Lash Фах Носителот Шминка Алатки

DEN 209.28
DEN 199.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Опис :
- Основна Алатка За Eyelash Проширување.
- Се користи за одделување на флуктуација eyelash.
- Кога операција флуктуација eyelash не ќе се држи заедно.
- Тоа е лесен за употреба и може да заштедите време.
Спецификација :
- Материјал : силикон
- Боја : Транспарентна
Големина на : прибл. 8.5x14x0.2 см/3.3x5.5x0.08 инчен
Пакетот Вклучува :
5 Парчиња Лажни Трепки Носителот

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Бренд Име:
MagiDeal

Комплементите на стоката

3D Mink Трепките 1 Кутија 1 Пар Пакување Природно Дебели Crisscross Неуредна Лажни Трепки Чиста рачно изработени Памук Труп Лажни

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атракт

DEN 135.00 232.32

трговија на големо 5 парови Шминка Handmad Природни Мода Лажни Трепки Меки долго Око Lash Козметички ФА-4 Бесплатен превозот

Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноПакетот вклучува : 1 кутија * 5 �

DEN 92.00 157.92

3 компјутери/многу(да може да се меша стил) мода и индивидуалност претерани рачно изработена хартија за сечење eyelash продолжување

Боја : ЦрнаМатеријал : Специјален хартија3pcs / многу,да може да се меша стил, ве Молиме оставете порака за �

DEN 282.24

100pcs/многу Мини сочинуваат Четки за Кармин/Веѓа Козметички Алатка Преносни Шминка Усна Четки w/ Капи Усна Бруто козметички

1 Дијамант за угледот!Добра комуникација!Начини На Плаќање : 1.Сите големи кредитни картички се прифаќаа�

DEN 1728.00

5pcs Професионални Убавина Шминка Четки Постави Алатка Дизајн Мека Сочинуваат Четка Фондацијата Руменило во Прав Алатки -15

5pcs Професионални Убавина Шминка Четки Постави Алатка Дизајн Мека Сочинуваат Четка Фондацијата Руменил

DEN 129.00 151.68

100pieces/Пакет за Еднократна употреба Шминка Четки Брис Lint Слободни Микро Четки Eyelash Продолжување Алатка Индивидуални Lash/Лепак

Ве молиме оставете порака која големина сакате,инаку ние ќе случајно го испрати.Ви благодарам многу!

DEN 251.00 264.00

Трепките Лепак Прстен Држачот За Eyelash Продолжување Палета За Еднократна Употреба Око Трепките Lash Лепак Прстени Првенство

Добредојдовте да ја посетите , ако било какви посебни барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да доз

DEN 245.00 263.04