• Новак
5 парчиња/Многу Полигон Кристал Шарени Eyelash Лепак носителот Сочинуваат Алатки бавно да се Исуши лепилото

5 парчиња/Многу Полигон Кристал Шарени Eyelash Лепак носителот Сочинуваат Алатки бавно да се Исуши лепилото

DEN 297.12
DEN 252.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


5 парчиња/многу,боите ќе брод надвор случајно,ако сакате бои што сакате,pls оставете порака на ред!
За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или epacket ,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Бренд Име:
ICONSIGN
Материјал:
Кристално
Количина:
5 парчиња/многу
Големина:
5 pieces/lot
Број На Модел На:
GSX-005-0003
Материјал:
Кристално
Употреба:
лепак носителот
боја:
8 различни бои
Нето:
30g
Функција:
Држете лепилото се задржи кул
Дијаметар:
45mm
Дебелина:
6mm
облик:
Полигон

Комплементите на стоката

Трепките Лепак Прстен Држачот За Eyelash Продолжување Палета За Еднократна Употреба Око Трепките Lash Лепак Прстени Првенство

Добредојдовте да ја посетите , ако било какви посебни барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да доз

DEN 245.00 263.04

Трепките Дебели Очи Трепките Рака Направи Лажни Трепки Драматични Волумен Лажни-трепки 3D Трепките Cilios Mink за Шминка Алатки

Материјал : 100% Mink Боја на Коса : Црна Пакување : Сребрен сјај кутија(1 пар) D Серија 3 D Драматични стилови : D1

DEN 123.00 178.08

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 300pair Природни Долго Висок Квалитет Прилагодено трговија на Големо Пакување Реално Mink Трепките

Пакувањето може да бидекориснички, како сакате.Ние, исто така, се продава сопствени кутии, ве молиме кон

DEN 27312.00

Висок Квалитет На Индивидуални Еден По Еден Трепки Продолжетоци Лажни Лажни Трепките Mink За Убавина Рачно Изработени Трепките

Се надеваме дека ќе може да се сведоци на раст на продавницата со нас ☺Ако ви треба оваа големина или др

DEN 310.00 364.32

50Pair Под Око Влошки Гел Сенката за Очи Налепница Калемење Алатки за Еднократна употреба Око Хартија Закрпи Лажни Трепки Носителот

50 Pair / set Расположливиот Око Влошки Нова книга Под Око Влошки Eyelash Екстензии Печ Мултифункционален Убави

DEN 203.00 239.04

100pieces/Пакет за Еднократна употреба Шминка Четки Брис Lint Слободни Микро Четки Eyelash Продолжување Алатка Индивидуални Lash/Лепак

Ве молиме оставете порака која големина сакате,инаку ние ќе случајно го испрати.Ви благодарам многу!

DEN 251.00 264.00