• Новак
Нова Професионална Шминка Класична Црна Дрво се Справи со Густа Брановидна Синтетички Влакна 141S Мали Лице Фан Четка

Нова Професионална Шминка Класична Црна Дрво се Справи со Густа Брановидна Синтетички Влакна 141S Мали Лице Фан Четка

DEN 954.72
DEN 764.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики :
Густа и целосна четка направена од синтетички влакна, обликувани во мал вентилатор.
Густината на оваа четка овозможува флексибилна употреба со различни медиуми – од прав да течни да креми.
Фан форма помага да се прошири производ рамномерно и без проблеми преку лицето

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
annnoah
Големина:
6.0*1.0*1.8 inches
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
во прав
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Број На Модел На:
AMA141S
Количина:
1pce

Комплементите на стоката

Година Нови Модни Природни Долго Индивидуални Трепки Продолжетоци Трепките Црна Рачно Изработени Лажни Око Трепките Алатки

2016 Година Нови Модни Природни Долго Индивидуални Трепки Продолжетоци Удари Со КамшикЦрна Рачно Израбо�

DEN 73.00 119.52

1 Компјутер Profesional Рамен Коза Волна Ратан Шминка Четка Козметички Руменило Во Прав Фондацијата Сочинуваат Убавина Четки

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

DEN 90.00 138.72

DUcare 3 ЕЕЗ Веѓа Пинцети Сет од не ' Рѓосувачки Челик Рамен Совет/Коса Совет/Точка Совет Отстранување на Влакна Око Пинцети

DUcare 3 ЕЕЗ Веѓа Пинцети Сет од не ' Рѓосувачки Челик Рамен Совет / Коса Совет / Точка Совет Отстранување на �

DEN 144.00 239.52

3D Mink Трепките 1 Кутија 1 Пар Пакување Природно Дебели Crisscross Неуредна Лажни Трепки Чиста рачно изработени Памук Труп Лажни

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атракт

DEN 135.00 232.32

1Pc Brushegg Јајце Чистење Ракавица Чистење на Шминка за Перење Четка Силикон Ракавица Scrubber Одбор Почиста Убавина Козметички

Користи вода за да се навлажни со четка и да се направи тоа solft;2.Нема потреба за груби хемикалии за чисте�

DEN 139.00 146.40

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 300pair Природни Долго Висок Квалитет Прилагодено трговија на Големо Пакување Реално Mink Трепките

Пакувањето може да бидекориснички, како сакате.Ние, исто така, се продава сопствени кутии, ве молиме кон�

DEN 27312.00