• Новак
лак -ДД & Дрвени умира за scrapbooking, одговара bigshot машина

лак -ДД & Дрвени умира за scrapbooking, одговара bigshot машина

DEN 911.52

Достапност
Производот е достапен


Големина : погледнете
Големина на коцката : 3"x2"
Боја класификација е нашиот модел мувла
Производи кои се користат во Голем Шут машини.
Умре сечење материјали се : ќебиња, хартија, kraft хартија, пластична фолија.
Ние можеме да дизајнираме на Одделот за корисникот на сајтот, дизајнот, производството.
Имате било какви прашања обратете ми се。


Декларирани спецификации

Број На Модел На:
MY3828
Бренд Име:
muyu

Комплементите на стоката

СЕЧЕЊЕ УМИРА Прекрасна Животни Мачка Scrapbooking Умира Метал Марки Занает Умре Сече Подарок Кутија Картичка Матрицата Оркестарот

Повратни информации : Ако на производи и услуги од нас се задоволни, вашите позитивни повратни информац�

DEN 102.00 118.56

5 Парчиња Semicircle Месечината Форма Картичка Творецот Метал Умре Сечење Умира за DIY Scrapbooking Фото Албум Декоративни Втиснување

5 Парчиња ×Semicircle / Месечината Форма Картичка Творецот Метал Умре Сечење Умира За DIY Scrapbooking Фото Албум Дек

DEN 113.00 139.20