• Новак
Нов Производ!!1pcs Бебе Вода Цвеќиња (zx195) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

Нов Производ!!1pcs Бебе Вода Цвеќиња (zx195) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

DEN 781.44
DEN 586.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 90g (приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 6.8*6.8*3.7 cm (прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку * Обновливи, не-стап * packgae внатрешноста : 1pcs определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса. 2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа. 3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции. 4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки. превозот : 1.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме. 2.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега. 3.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Longzang
Број На Модел На:
zx195
Тема:
сапун мувла
Материјал:
Силикони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина На:
(L*W*H)6.8x6.8x3.7cm(приближно)
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Пчели Саќе чоколадо мувла DIY силиконски калапи за торта декорирање пудинг желе десерт калапи рачно изработени сапун мувла S0226MF25

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен Овие дополнителни давачки м

DEN 354.00 393.12

Микробранова печка силика гел торта мувла 12 дупка се зголеми желе пудинг ice cube мрежи рачно изработени калапи на силиконски

калап со дијаметар од околу 29cmбоја случаен превозотедна дупка големина за 5.5 / 3.5 смМикробранова печка �

DEN 385.00 453.12

силиконски калап за печење висока температура отпорни рерна сапун мувла пеперутка бубамара на цвет облик бања сапун изработка

калап за големина 29 / 17 / 2.5 cm, една дупка големина за 6,9 см longthбоја случаен превозотматеријал храна одде

DEN 326.00 384.00