• Новак
Multicolor 25pcs 3D Сјајот во Прав Прашина Sequins Нови Помине Уметност Совети Декоративни Поставите 2018 Нова Промоција во Прав Помине Уметност Декорација

Multicolor 25pcs 3D Сјајот во Прав Прашина Sequins Нови Помине Уметност Совети Декоративни Поставите 2018 Нова Промоција во Прав

DEN 431.04
DEN 280.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен

Ние не може да гарантира за време на испорака опсег ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови.
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. искрено се надевам дека ќе може да го разбере! Тежина :
140 g Употреба : ви Донесе многу DIY задоволство. (Нова превозот надомест ќе се применува за разменување на предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес.За да креирате свежа сликата! Пакет се вклучени 1x 25 Бои, Сјај во Прав Прашина Помине Уметност Поставува
- Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број.тоа ќе биде неприродно, можете да посипете го rhombus сјајот во предниот дел на ноктите. Ќе ни биде мило да го стори истото за вас. се применуваат до 3. ефектот ќе биде повеќе убави и природни.
- За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост.Идеални за украсување на вашите нокти,кожа, облека, чевли, чанти, итн. се применуваат до 2.
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите. Ние не може да гарантира за време на испорака опсег ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови.
пред да се шири на последниот прав или гел ,го користите мали памук да се држиме на rhombus сјај и нежно притиснете на доградба на акрилни нокти или УВ ноктите, а потоа се шири на последниот јасно прав или јасно УВ гел.

Декларирани спецификации

боја:
25 компјутери
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
glitter
Број На Модел На:
NA526
НЕТО-WT.:
140g
Количина:
25 шишиња

Комплементите на стоката

Holographic Ласерски Црно Помине Сјајот Прашина Сјајна Хром во Прав за Помине Уметност DIY УВ Гел лак на Ноктите Совет Оркестарот

Holographic Ласерски Црно Помине Сјајот Прашина Сјајна Хром во Прав за Помине Уметност DIY УВ Гел лак на Ноктит

DEN 319.00 350.40

Бела Светкава Flakies Помине Уметност Sequins со Магија Бисер Школка Розова Виолетова Светлина 3мм Paillette Снегулки за Декорација

Бела Светкава Flakies Помине Уметност Sequins со Магија Бисер Школка Розова Виолетова Светлина 3мм Paillette Снегу

DEN 393.00 432.00

TCR332 Американски Фантазија Светкава Жолти Бои Дијамант Форма 2MM Големина Сјајот Spangles за помине уметност и DIY декорација

TCR332 Американски Фантазија Светкава Жолти Бои Дијамант Форма 2 MM Големина Сјајот Spangles за помине уметност

DEN 596.00 596.16

Трговија на големо Нокти Микс Големина Зелена Помине Сјајот во Прав Божиќ Занает Уметност Декорација Хексагонални Sequins УВ

Превозот : Сите предмети ќе бидат dilivered во рок од 3 работни денови од Кина Пост Воздухопловната кога плаќ

DEN 318.00 348.96

12 Флуоресцентни Бои Во Прав Holographic Сјајот Светат Во Темница Во Прав Phosphor Светлечки Прав Сјајот Помине Уметност Декорации

Со Почит,Bluerise.Почитувани Купувачи, Добар ден! Ве молиме потврдете го производ s информации кога ќе го пос

DEN 88.00 135.84

28g/Кутија Црвено Шарени Голи Потопување во Прав Без Светилка Лек Ноктите се Натопи во Прав Лето Гел Ноктите Боја во Прав за

6d906e24 NS3 Kx9 ***Цел Линк за Боја Бр 5280 : https : / / www.33 оз Sealer Сува : 10ml 0 Ве молиме пополнете ги твоето полно име, в

DEN 327.00 344.64

500g/Торба Ласерски Шестоаголна Форма Помине Уметност Сјајот Совети Нокти Маникир Sequins Помине DIY Светкавиот Paillette Совети

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со кутијаКоличина : 1 BagГолемина : 1mmБоја : Сребрена боја

DEN 273.00 384.00

TCH302 0.2*3мм Големина Растворувач Отпорни Колега Лимон Жолта Бои Лажен Бар Лента форма сјај за помине уметност и други деко

Ние ќе се потрудиме за вас,ви благодарам многу за вашата поддршка ! Или ако ви треба повеќе брза испорака

DEN 596.00 596.16