• Новак
Sealurer Риболов Намамат 10CM 8G 5pcs/многу Minnow Wobbler Лебди Тешко Мамка Pesca Крап Isca Crankbait Swimbait Риболов Справи

Sealurer Риболов Намамат 10CM 8G 5pcs/многу Minnow Wobbler Лебди Тешко Мамка Pesca Крап Isca Crankbait Swimbait Риболов Справи

DEN 376.32
DEN 264.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

Sealurer Риболов Намамат 10 CM 8 G 5pcs/многу Minnow Wobbler Лебди Тешко Мамка Pesca Крап Isca Crankbait Swimbait Риболов Справи

Декларирани спецификации

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
minnow
Бренд Име:
SEALURER
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Тежина:
about 8g/piece
Должина:
about 10cm/piece
Бои:
5 бои
Пакет:
OPP вреќа
Нуркање длабочина:
0.3-1.5 М
Куки тип:
Висок јаглероден челик Treble кука
Број на куките:
две куки
Материјал:
Високо Квалитетна ABS Изградба

Комплементите на стоката

Smart Мека Намамат Живописни Т-опашка Најдобар Избор за Намамат Риболов Ситуација со Посебен Мирис за Апсењето Бас или Риболов

торба торбаSmart Мека Намамат Живописни Топашка Најдобар Избор за Намамат Риболов Ситуација со Посебен М�

DEN 241.00 300.96

21.5 cm 76g Море Риболов Намамат Професионална Риболов Справи со Варијабилна Тип Длабоко се Нурне Мамка Големи не ' Рѓосувачки

Добредојдовте во мојата продавницаИгра Море Риболов Намамат Професионална Риболов СправиПостоечкиот

DEN 539.00 897.60

23cm/97g 16.5 cm/46g Големи Морски Риболов Намамат Постоечкиот тип Мамка Кина Риболов Справи со Тврда Пластика Мамка Две големина

Добредојдовте во мојата продавницаМоре Риболов Намамат Тешко Пластични Мамка Кина Риболов СправиКина

DEN 408.00 480.00