• Новак
Mmlong 5pcs 4 Топла Продажба Риболов Намамат 6 Мулти Поврзувани Swimbait 17.9 g Lifelike Crankbait 3D Очи Риболов Мамка Wobbler се Справи со AL01A

Mmlong 5pcs 4 Топла Продажба Риболов Намамат 6 Мулти Поврзувани Swimbait 17.9 g Lifelike Crankbait 3D Очи Риболов Мамка Wobbler

DEN 863.04
DEN 785.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен

Ние нема да прифатиме каков било спор за менување на регистрирани воздух mail наместо на економски воздух пошта, затоа што ние не се наплаќаат дополнителни товар за вас.Овој вид на риболов намамат покажува жив swimmimg акција во вода,Со челик топката внатре, мамки може да остане стабилен во текот на кастингот и може да го зголеми фрли на далечина во исто време. Ве молиме да се напомене меѓународни испорака многу зависи од временските услови, државни празници, Царинската проверка, и др.9 g Lifelike Crankbait 3 D Очи Риболов Мамка Wobbler се Справи со AL01 A Карактеристики :
- 6 Делови за Вистинска Риба Имитација
-Агресивна Акција
-Риба Привлекување
-Бавно Тоне
-Со Штракаат
-Кука Големина : 6# Ставка опис : серија напредна технологија се користат во текот на производството,нека овој lifelike crankbait има следниве fuctions и, исто така, ќе ви донесе повеќе пријатно искуство во вашиот риболов патување.Во случај на некои објекти надвор од акциите,ќе организираме да се направи веднаш. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.ве молиме кликнете на "view мојата продавница" или "view my Врвот продажба на Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу. Како можеме само да почне да ги продаваме нашите производи онлајн, нашата продавница е дизајнот и изгледот можеби и не е толку добра како и другите,но нашите производи и severice се најдобри во aliexpress.Ние и ветуваме да одговори на сите вашето барање во рок од 24 часа. Според одредбата на plateform, за вкупна вредност надминува наредби, ние мора да користите регистриран воздух mail пораката да се испрати на пратката. За повеќето други земји, тоа обично трае околу 15-25 работни дена во вашата земја.На горниот десен агол со шопинг кошничка
2.
Мали челични топки може да се направи звуци кои ќе силно привлече рибите е вниманието кога ќе повлечете го мамки.За да се осигурате дека сте ја прими пратката по минимален данок, ние се изјасни со пониска вредност. Повторно продавница Mmlong е фабрика продавница , Сите на продажба риболов мами се направени од страна на нашата фабрика . Совршен swimmimg акција е смртоносна привлечни за рибите.

Декларирани спецификации

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
AL01A
Бренд Име:
Mmlong
Боја На Каросеријата:
Реа-4 Бои како Сликата
Изградба:
мулти поврзувани
пливаат акција:
Примамливо/Атрактивни + Бавно Тоне
Тело Материјал:
Супер ABS Тешко Пластика
Прстени:
Силна Нерѓосувачки Челик
Куките:
Висок Квалитет на Жилет-остри Treble Кука
Очи:
Живописни 3D Очи
Големина:
About
N. Тежина:
за
G. Тежина:
за

Комплементите на стоката

23cm/97g 16.5 cm/46g Големи Морски Риболов Намамат Постоечкиот тип Мамка Кина Риболов Справи со Тврда Пластика Мамка Две големина

Добредојдовте во мојата продавницаМоре Риболов Намамат Тешко Пластични Мамка Кина Риболов СправиКина

DEN 408.00 480.00

Smart Мека Намамат Живописни Т-опашка Најдобар Избор за Намамат Риболов Ситуација со Посебен Мирис за Апсењето Бас или Риболов

торба торбаSmart Мека Намамат Живописни Топашка Најдобар Избор за Намамат Риболов Ситуација со Посебен М�

DEN 241.00 300.96

7cm/15g усна 32-милиметри Риболов Намамат Длабоко нуркање Лебди Риболов Справи со Пластични Тешко Мамка Сол Мамка Риба кука Кина

добредојдовте во мојата продавницаКина кукаДлабоко нуркање 1.22.5 mПостоечкиот типдолжина 7cm тежина 15g ус�

DEN 1061.00 1248.00

21.5 cm 76g Море Риболов Намамат Професионална Риболов Справи со Варијабилна Тип Длабоко се Нурне Мамка Големи не ' Рѓосувачки

Добредојдовте во мојата продавницаИгра Море Риболов Намамат Професионална Риболов СправиПостоечкиот

DEN 539.00 897.60