• Новак
Висок Квалитет 100 Плетенка Риболов Линија Multifilament 4Strands Плетенка јаже Linha Multifilamento Став Pesca ЈП Влакна за Риболов

Висок Квалитет 100 Плетенка Риболов Линија Multifilament 4Strands Плетенка јаже Linha Multifilamento Став Pesca ЈП Влакна за

DEN 350.88
DEN 228.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата продавница, ако сте заинтересирани во нашата продавница,ве молиме да стапите во оваа веб-страница,http : //www.aliexpress.com/store/1452126
Ви благодарам многу за вашата поддршка.
Среќен Шопинг Спецификација
1.Тип : 4 Плетенка Риболов Линија
2.Тест LB : 4kg-381 LB
3.Линија дијаметар : 0.14 мм-0.5 mm
4.Должина : 100 риболов линија
5.Погоден : Seawater & слатководни
6.Ниска апсорпција на вода 7.Погоден за предење & baitcasting риболов ролна
1.Користење на стрес слободни кривулестиот пат напредни, нека риболов линија со директно со добри перформанси.
2.Супер јазол сила и отпорност на абење.
3.Анти УВ третман, има силна отпорност на корозија.
4.Високата цена, во исто време за Европа пазарот и Кина пазарот.
5.Силна риболов сила, е најдобар избор за риболов, фрлање, слатководни слободно диви риболов. Пакетот вклучува :
1 Pc × 100 риболов линија
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!! Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Декларирани спецификации

Линија Број:
0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 6.0, 8.0
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езерото,Езерцето Резервоар
Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
патување околу риболов
Со Скала или Не:
No
Број На Модел На:
SL119
Материјал:
Плетенка Жица
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Метри:
100
Кол:
0.14-0.5 mm
боја:
Сина,Зелена,Жолта, Сива
погоден:
Слатководни / Saltwater
Тест:
4-38kg

Комплементите на стоката

Топла продаде ! 100 Транспарентен Најлон риболов линија Јапонија карпести патот тема линија Monofilament Линија трговија на големо

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

DEN 154.00 357.60

Y236 Риболов линија волумен 500M линија најлон риболов линија и карпести супер риболов реквизити риболов линија Multicolor факултативна

Ви благодариме за разбирањето! 3 По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кин

DEN 383.52

Bonefish Летаат Линија 100 FT Песок/Сина Боја Летаат Риболов Линија Со 2 Заварени Циклуси Bonefish Летаат Линија за Slatwater/Слатководни

Maximumcatch Bonefish Летаат Линија 100 FT Песок / Сина Боја Летаат Риболов Линија Со 2 Заварени Циклуси Bonefish Летаат Л

DEN 746.00 1065.60

BlueJays 50pcs/многу Намамат Рамнотежа користат За Челик жица Риболов линија DIY 5cm-20cm Т-форма Риболов Додатоци Конектор бесплатен

Ние работиме од ПонСаб од 9 : 00 часот до 6 : 30 часот Други Совети : Почитувани купувачи, Ако не сте задовол

DEN 251.00 264.00

100 Риболов челик жица Риболов линии max моќ 7 насоки супер мека жица линии се Покрива со пластична Водоотпорен бесплатен превозот

Сите предмети се 100% нови и прегледани Во овој случај, купувачот е одговорен за поштарина.(Кина време)...

DEN 285.00 475.20