• Новак
SS6 SS10 SS16 SS20 SS30 Микс големина амбуланта корегирање rhinestones DMC 1200pcs Рудникот за злато flatback камења и кристали, rhinestones за облека

SS6 SS10 SS16 SS20 SS30 Микс големина амбуланта корегирање rhinestones DMC 1200pcs Рудникот за злато flatback камења и кристали,

DEN 168.00

Достапност
Производот е достапен

СИТЕ пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние брод на светот, освен APO/FPO. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори , тоа може да трае до 60 дена. Ние имаме многу видови на rhinestones , кога ќе го најдете вашиот омилен , без разлика дали ќе се купи или не , може да се соберат за прв пат и удобен за побараат подоцна.
Вистинската големина имаме означени.
Ние прифаќаме Alipay тука.

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
SS6 SS10 SS16 SS20 SS30
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
MAKLIN
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
боја:
Рудник за злато
Големина:
1.9-6.5mm
Техника:
Топло-Fix
Количина:
1200pcs

Комплементите на стоката

Промоција! SS12 3мм 5000pcs/пакет Високо-одделение Јасно Кристал AB избрани Помине Уметност Рамен грб Акрилик Не амбуланта корегирање

Други Бои (Кликнете на сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го п

DEN 148.00 163.20

Бесплатни shippment! 1Yard/многу бисер и кристално кристал синџир трим свадба танц костим оркестарот занает јака applique додатоци

Сите кристално стакло!!слободен испорака,кристално кристал декоративни синџир,1yards / многудетали за про

DEN 286.00 336.00

ЈП амбуланта корегирање кристал 2013 ново стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS20 АКВА кристално

Ние сме секогаш во вашата услуга Аметист, аметист, lt., Ltd е специјализирана во станот назад rhinestones, точка н

DEN 1051.00 1236.48

Бесплатен превозот!Езеро сино Teardrop облик кристално стакло Сребро ноктот да се шие на rhinestones,hight квалитет лабава кристал

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

DEN 104.00 157.92

Бесплатен превозот!Мастило сина Waterdrop кристално стакло Сребро ноктот лабава кристал ,се шие на камен за DIY облека додатоци

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

DEN 115.00 174.72

амбуланта корегирање кристал 2013 нов стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS10 lt топаз кристал

Клиентот е основно која е нашата услуга критериум Аметист, аметист, lt Ние сме секогаш во вашата услуга...

DEN 449.00 528.00

амбуланта корегирање кристал 2013 ново стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS20 кристално јасно

Целта на компанијата е да понуди широк асортиман на стакло камења врз основа на висок квалитет, брза исп

DEN 976.00 1148.64

амбуланта корегирање кристал 2013 ново стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS10 кристално јасно

, Ltd е специјализирана во станот назад rhinestones, точка назад rhinestones, hot fix rhinestones и не hot fix rhinestones со различен к

DEN 449.00 528.00

топла продажба на шиење лабава кристал монистра форма абнормални 100 компјутери секој 16&16mm секој пакет ,бесплатен превозот

traingle форма да се шие на кристално стакло камен ;фенси стакло камен сјајна да се шие на кина трговија на г

DEN 1316.00 1548.00