• Новак
YANRUO 4470 Перница Намалување 8 10 12 18mm AB Кристал И Камења се Шие На Rhinestones Сребро База на Ноктот Кристали Камен За Облека

YANRUO 4470 Перница Намалување 8 10 12 18mm AB Кристал И Камења се Шие На Rhinestones Сребро База на Ноктот Кристали Камен За

DEN 607.20
DEN 547.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како подарок со пониска вредност , ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsi Item ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашата исплата потврди.Ние ви нудиме пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на чанти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма. Повратни информации : 1.

Декларирани спецификации

боја:
AB
Големина:
Silver Claw, No Claw, Gold Claw
Број на Компјутери:
8мм 84pcs, 10мм 45pcs, 12mm 28pcs, 18mm 18pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YANRUO
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
4470 Перница Ноктот Rhinestones
Техника:
Шие-На
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Pointback
Обликот:
Перница
боја:
Кристал AB AB
Користат За:
Чевли Додатоци,Облека, Декорација,Облека, Додатоци
Материјал:
Стакло
посебни:
Pointback Со Ноктот Кристал
Rhinestones Тип:
Pointback Rhinestones Шиење Камења
Големина:
8mm 10mm 12mm 18mm
Пакет:
8мм 84pcs 10мм 45pcs 12mm 28pcs 18mm 18pcs
Модел:
4470 Chusion
база:
Pointback Rhinestones Сребро Дното
ноктот поставување:
Злато Ноктот Или Сребро.

Комплементите на стоката

ЈП амбуланта корегирање кристал 2014 копија австриската рамен грб топло-fix црн дијамант со 1440 компјутери секој пакет висок

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство6) Превозот време и превозот цена : времето за Испорака е контр

DEN 1051.00 1236.48

ЈП амбуланта корегирање кристал 2013 ново стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS20 АКВА кристално

Ние сме секогаш во вашата услуга Аметист, аметист, lt., Ltd е специјализирана во станот назад rhinestones, точка н

DEN 1051.00 1236.48

топла продажба на шиење лабава кристал монистра форма абнормални 100 компјутери секој 16&16mm секој пакет ,бесплатен превозот

traingle форма да се шие на кристално стакло камен ;фенси стакло камен сјајна да се шие на кина трговија на г

DEN 1316.00 1548.00

Бесплатни shippment! 1Yard/многу бисер и кристално кристал синџир трим свадба танц костим оркестарот занает јака applique додатоци

Сите кристално стакло!!слободен испорака,кристално кристал декоративни синџир,1yards / многудетали за про

DEN 286.00 336.00

амбуланта корегирање кристал 2013 нов стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS10 lt топаз кристал

Клиентот е основно која е нашата услуга критериум Аметист, аметист, lt Ние сме секогаш во вашата услуга...

DEN 449.00 528.00

Бесплатен превозот!Езеро сино Teardrop облик кристално стакло Сребро ноктот да се шие на rhinestones,hight квалитет лабава кристал

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

DEN 104.00 157.92

ЈП амбуланта корегирање кристал 2013 нов стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS20 lt топаз кристал

Аквамарин, сина циркони, hyacinth, lt Ние сме секогаш во вашата услуга Праска, jonquil, coloado топаз, пушеле топаз, то

DEN 1142.00 1344.00

амбуланта корегирање кристал 2013 ново стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS10 кристално јасно

, Ltd е специјализирана во станот назад rhinestones, точка назад rhinestones, hot fix rhinestones и не hot fix rhinestones со различен к

DEN 449.00 528.00