• Новак
WENXI(5 компјутери) рачно изработени Луксузни Rhinestones Appliques Плоскости Додаток DIY За Булчински Gown Појас WX834

WENXI(5 компјутери) рачно изработени Луксузни Rhinestones Appliques Плоскости Додаток DIY За Булчински Gown Појас WX834

DEN 2347.20

Достапност
Производот е достапен


Свадба Sashes
Свадба Жартиера
Свадба Headbands
Rhinestones Appliques За Чевли
Клиенти Повратни Информации

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Станот
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
WX834
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
боја:
сребро,розово злато,злато
Големина:
55cm length x 5cm width
Technie:
Beaded Со Лепило Поддршка
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
Употреба:
Свадба(Eveing)Фустани Sash,Headhand,Кеси,Жартиера...Итн
испорака:
Продажба на мало на Производи
Трговија На Големо Испорака:
Трговија на големо Производи
Пакување:
5 парчиња по торба
Минималната Количина:
5 парчиња

Комплементите на стоката

Бесплатни shippment! 1Yard/многу бисер и кристално кристал синџир трим свадба танц костим оркестарот занает јака applique додатоци

Сите кристално стакло!!слободен испорака,кристално кристал декоративни синџир,1yards / многудетали за про�

DEN 286.00 336.00

ЈП амбуланта корегирање кристал 2013 ново стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;ss16 кристал ab кристал

1)Материјал : Стакло2)Стил : Рамен грб со сребро foiled или злато foiled3) Големини : Од ss6, ss8, ss10, ss12, ss14, ss16, ss20, ss30 д�

DEN 717.00 843.36

ЈП амбуланта корегирање кристал 2013 нов стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS16 lt топаз кристал

Sapphire, аквамарин, lt Siam, siam, авион, црн дијамант, џетхематит, lt Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство6) П

DEN 717.00 843.36

Бесплатен превозот!Езеро сино Teardrop облик кристално стакло Сребро ноктот да се шие на rhinestones,hight квалитет лабава кристал

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен�

DEN 104.00 157.92

Промоција! SS12 3мм 5000pcs/пакет Високо-одделение Јасно Кристал AB избрани Помине Уметност Рамен грб Акрилик Не амбуланта корегирање

Други Бои (Кликнете на сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го п

DEN 148.00 163.20

амбуланта корегирање кристал 2013 нов стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS10 lt топаз кристал

Клиентот е основно која е нашата услуга критериум Аметист, аметист, lt Ние сме секогаш во вашата услуга П�

DEN 449.00 528.00

ЈП амбуланта корегирање кристал 2014 копија австриската рамен грб топло-fix црн дијамант со 1440 компјутери секој пакет висок

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство6) Превозот време и превозот цена : времето за Испорака е контр

DEN 1051.00 1236.48

амбуланта корегирање кристал 2013 ново стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS20 кристално јасно

Целта на компанијата е да понуди широк асортиман на стакло камења врз основа на висок квалитет, брза исп

DEN 976.00 1148.64

топла продажба на шиење лабава кристал монистра форма абнормални 100 компјутери секој 16&16mm секој пакет ,бесплатен превозот

traingle форма да се шие на кристално стакло камен ;фенси стакло камен сјајна да се шие на кина трговија на г�

DEN 1316.00 1548.00

ЈП амбуланта корегирање кристал 2013 нов стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS20 lt топаз кристал

Аквамарин, сина циркони, hyacinth, lt Ние сме секогаш во вашата услуга Праска, jonquil, coloado топаз, пушеле топаз, то

DEN 1142.00 1344.00