• Новак
WENXI (5 компјутери) трговија на Големо Булчински Gown Rhinestones Appliques Шиење На За венчаница Sash DIY Булчински Gown Додаток WX826

WENXI (5 компјутери) трговија на Големо Булчински Gown Rhinestones Appliques Шиење На За венчаница Sash DIY Булчински Gown Додаток

DEN 2683.20

Достапност
Производот е достапен


Свадба Sashes
Свадба Жартиера
Свадба Headbands
Rhinestones Appliques За Чевли
Клиенти Повратни Информации

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Станот
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
WX826
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
боја:
сребро,розово злато,злато
Големина:
52.5cm length x 5.5cm width
Technie:
Beaded Со Лепило Поддршка
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
Употреба:
Свадба(Eveing)Фустани Sash,Headhand,Кеси,Жартиера...Итн
испорака:
Продажба на мало на Производи
Трговија На Големо Испорака:
Трговија на големо Производи
Пакување:
5 парчиња по торба
Минималната Количина:
5 парчиња

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот!Езеро сино Teardrop облик кристално стакло Сребро ноктот да се шие на rhinestones,hight квалитет лабава кристал

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

DEN 104.00 157.92

ЈП амбуланта корегирање кристал 2013 нов стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS16 lt топаз кристал

Sapphire, аквамарин, lt Siam, siam, авион, црн дијамант, џетхематит, lt Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство6) П

DEN 717.00 843.36

топла продажба на шиење лабава кристал монистра форма абнормални 100 компјутери секој 16&16mm секој пакет ,бесплатен превозот

traingle форма да се шие на кристално стакло камен ;фенси стакло камен сјајна да се шие на кина трговија на г

DEN 1316.00 1548.00

ЈП амбуланта корегирање кристал 2013 ново стил ss20 џет црна 1440 компјутери трговија на големо цена ;кристал за чевли чизми

ЈП Hot fix кристал висок квалитет на hot fix кристал 14 сечење аспектиГуангжу Џинг Pin Облека, Додатоци Co.Имитаци

DEN 959.00 1128.00

ЈП амбуланта корегирање кристал 2013 нов стил амбуланта корегирање кристал кина трговија на големо цена ;SS20 lt топаз кристал

Аквамарин, сина циркони, hyacinth, lt Ние сме секогаш во вашата услуга Праска, jonquil, coloado топаз, пушеле топаз, то

DEN 1142.00 1344.00