• Новак
година зелена Мултифункционален Мотоцикл Задните Торба задното Седиште Торба мотокрос Врвот Случај водоотпорен мото резервоарот торба трки резервоар за нафта Оп

година зелена Мултифункционален Мотоцикл Задните Торба задното Седиште Торба мотокрос Врвот Случај водоотпорен мото резервоарот

DEN 1439.04
DEN 1324.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Опис : Овој тип на Мотор задното Седиште Торба е изработена од Водоотпорен Оксфорд Ткаенина и 800 D најлон, и стил е многу модерен во денешно време Постојат 2 Џеб во оваа Торба, и може да се стави вашите пари, картички во торба, многу погодно за кратко патување. Постои џеб за вашиот мобилен телефон Оваа торба е водоотпорен, тоа нема да се навлажни во мали дожд ден. Материјал : Оксфорд ткаенина & 800 D Најлон Боја & Големина : Школка во Боја : Црна,Црвена,Сина, Големина : 29cm*27cm*21cm Објект Вклучуваат : 1 buc на мотоцикл задното седиште торба

Декларирани спецификации

Објектот Дијаметар:
12cm
Објектот Висина:
9.2cm
Објектот Должина:
28cm
Тип На Објект:
Резервоарот Кеси
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Не се лизга влошки
Име На Модел:
JFB02-зелена
Објектот Ширина:
23cm
Специјални Функции:
Резервоарот Кеси
Бренд Име:
РОК BIKER

Комплементите на стоката

Мотоцикл Нафта Резервоарот за Гориво Торба Магнетни Мотор седло GPS Телефон Торба Водоотпорен Поголем Прозорец Мото Додатоци

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!За Повратни ИнформацииНие о

DEN 966.00 1016.64

Мотор Мултифункционален Преносни Алатка Опашка Торба Чанта Багаж Мотоцикл Возење Водоотпорен Магнетни Нафта Резервоарот За Гориво

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

DEN 2016.00