• Новак
Алуминиум Keyless CNC Палка Нови Гориво во Резервоарот за Гас Capfor Aprilia РСВ 1000 RSV1000 RSV4 РСВ 4 / Фабрика 2004-2014 13 12 11 10 09 08

Алуминиум Keyless CNC Палка Нови Гориво во Резервоарот за Гас Capfor Aprilia РСВ 1000 RSV1000 RSV4 РСВ 4 / Фабрика 2004-2014

DEN 1727.04
DEN 1554.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте да контактирате со нас, ако не се имате било какви quesstion за време на transation
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Овие трошоци се на купувачот responisbility.
Алуминиум Keyless CNC Палка Нови Гориво во Резервоарот за Гас Capfor Aprilia РСВ 1000 RSV1000 RSV4 РСВ 4 / Фабрика 2004-2014 13 12 11 10 09 08
1.
Keyless Трка Гас Капа
Вклучуваат Висок квалитет гума печат
Направен од Висок Квалитет на 6061-T6 Алуминиум Легура
CNC машински и Тешко Елоксирани
Лесно Отворени и Лесно се инсталира
Без навртки и завртки вклучени
1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата била примена
2. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior.
Aprilia РСВ 1000 04-08 Aprilia RSV4 / Фабрика 09-14
Состојба : Нова, никогаш не се монтирани.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Декларирани спецификации

боја:
Црна
Објектот Тежина:
179kg
Бренд Име:
BIKINGBOY
Специјални Функции:
резервоар за гориво капа и маска
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
6061-T6 Алуминиум Легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
GC531KLS
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Објектот Ширина:
0inch

Комплементите на стоката

CNC Алуминиумски Мотор 4 Кочница Вентил Цилиндар Глава Покритие Одговара За YinXiang 4 Вентилски Мотор Хидраулични Цилиндри на

CNC Алуминиумски Мотор 4 Кочница Вентил Цилиндар Глава Покритие Одговара За Yin Xiang 4 Вентилски Мотор Хидра

DEN 1565.00 1820.16

Високи перформанси Анти-стареењето гориво цевка масло црево универзалната за Автомобилски скутер и нечистотија велосипед, АТВ

Јапонија TOTA цевка за гориво, гориво цевка, масло цревоуниверзал за Автомобил, скутер и нечистотија вело

DEN 410.00 431.52

CNC Алуминиум Резервоар за Гориво Воздухот се Пропустливи Гас Капа масло се Пропустливи За Мотор Dirt Bike ЈАМА ВЕЛОСИПЕД Motorcross

11999 ЗА KTM100% Сосема НовМатеријал : АлуминиумКарактеристики : го Заменува Стариот пропустливи линија, ајде

DEN 173.00 192.00