• Новак
ZESOL 2 парчиња Refletor Led 200W Focos Led 220v Надворешноста Водоотпорен IP65 Предводена од Поплави Светлина Отворено Lighitng светилка

ZESOL 2 парчиња Refletor Led 200W Focos Led 220v Надворешноста Водоотпорен IP65 Предводена од Поплави Светлина Отворено Lighitng

DEN 14880.00

Достапност
Производот е достапен

ZESOL 2 парчиња Refletor Led 200 W Focos Led 220v Надворешноста Водоотпорен IP65 Предводена од Поплави Светлина Отворено Lighitng светилка
Производ : ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина
Предмет Бр. : ZE-FL200 WXL11
Напон : AC85-265 V
Заштита Ниво : IP65
Моќност : 200 W
Температура на бојата : Топло Бела(2700-3500 K)/Природна бела(4000-4500 K)/Студено бело(6000-6500 K)
Примена : Билборд Улица, Пристаништа Места;Парк дрвја; Хотели и станбени објекти;Скалила;
Патишта и Мостови;Станици и терминали
2 x 200 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
200W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
Бренд Име:
ZESOL
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ZE-FL200WX08
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
Повод:
Плоштад
потоп светлината:
Надворешна Светлина
Ѕидни Светилки:
надворешна светлина
предводена од поплави светлина:
100W
надворешниот ѕид светла:
Безбедност ѕид Светла
ѕидни светилки:
ѕидот светлина
светилки светлина:
детектор на движење потоп светлината
led лента светлина:
соларни потоп светлината
led светилка:
тремот светла
ѕидот светлина:
100w ѕид светлина
сончевата светлина:
ѕидот светлина

Комплементите на стоката

10w LED Соларна Безбедност Отворено Градина LED Рефлектори Соларни ПИР Тело Сензор за Движење Светилки КОЧАН Итни Светла Рефлектори

10 W LED Floodlight ПИР Сензор за Движење на Отворено Сензор за Движење Светлина, led сензор за светла 10 W 85 V265 V Freeshi

DEN 1584.00

БЕСПЛАТНИ FEDEX ПРОЗОРЦИ 3pcs Led Крошна Светла Бензинска Пумпа Осветлување 60w Отворено Led Градина Светла 70w 80w Суспендирање

000 часаЗаменаCFL 150 W 200 W 250 W 300 WИнсталирајте ТипHaningАпликацииБензинска ПумпаЕксплозија доказ Бензинска Пу

DEN 27360.00 28800.00

Индустриски LED Спот Светилка Гроздобер E14 Таванот Светлина Ретро нијанси песна светлината на Лофт дома продавница продавница

Бидејќи ние може да ги испрати од страна на хонг конг пост, Sinpagore пост или други начини.Ве молиме забележ

DEN 797.76