• Новак
24 v намалување на напон 12 v камион конвертор со usb,Три-дупка моторно возило штекер,за во автомобил 12v

24 v намалување на напон 12 v камион конвертор со usb,Три-дупка моторно возило штекер,за во автомобил 12v

DEN 816.00
DEN 775.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

За враќање 1, ако испораката дена е доаѓа до крајот, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, оваа ситуација, ние не се дозволи наплата, бидејќи производите ќе пристигнат на вашата назначени адреса. 2, ако пакетот е секое пакување штета, ве молиме, контактирајте ја локалната курир за надомест на штета.
Материјал : ABS пламен retardant пластика
Влезен напон : 24 v
Излезен напон : 12v
Преку тековната најголемите : три дупки приклучок 5 60 w; USB : 2 A(повеќе од власта што може да го оштети производот)
Приклучокот продолжување : околу 95 cm. За feekback Клиент евалуација е многу важно за нас, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда проценка, ако има било незадоволство, можете да контактирате со нас за да се реши проблемот, да ви даде задоволителен одговор. 3, ако пакетот има било какви проблеми со квалитетот, опис или не одговара, не може да се користи и за други прашања, треба да контактирате со нас, и потоа да се вратат на производи за нас, Кога ќе примите врати пратката,ние ќе рефундирање на дека. Сите царински давачки генерирани од страна на царинските треба вашата сопствена определба, ние не сме одговорни. За превозот имаме брз и економски начин за транспорт, ако треба, ве молиме да користите брза испорака метод, пратката ќе ви биде доставена во 5-15 дена, но трошоците за превозот ќе бидат поскапи, треба да се зголеми некои трошоци, ако не сакате да потрошите многу пари на товар, ве молиме да Користите економски транспорт, но времето ќе биде побавно, околу 20-40 дена,многу далечно место, што е потребно за 40-70 дена.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
l

Комплементите на стоката

Yemingduo 25M Долго самолепливи ПВЦ Рефлексивни Безбедност Предупредување Лента Сообраќајот на градилиштето Рефлексивни Стрелка

Стрелка самолепливи ПВЦ Рефлексивни Предупредување Безбедност ЛентаГолемина : 5cm*25 метри7.5 cm*25 метри

DEN 1200.00

100 Метри Должина Висока видливост Светла сребро рефлексивни T/C ткаенина предупредување безбедност ткаенина рефлексивни лента

метар метар100cm*100=1 парче140cm*100=1 парче2cm*100=1 парче3cm*100=1 парче4cm*100=1 парче5cm*100=1 парче.....Име на производ : Свет

DEN 2688.00

Висока светлина рефлексивни трансфер филм ЈСВ греење pastie топла пегла на облека предупредување за безбедност на мисловните

Име на производ : висока светлина термички трансфер филмГолемина : 137cm*50cm1 парче : 137cm*50cm2 парчиња : 137cm*50cm*23

DEN 475.20