• Новак
Волкот 3D Ранец Жени, Девојки Лаптоп Ранец Мода Животно Патување Училиште Компјутер Занитвам Кеси Гроздобер Рок СТП Кожа Ранци

Волкот 3D Ранец Жени, Девојки Лаптоп Ранец Мода Животно Патување Училиште Компјутер Занитвам Кеси Гроздобер Рок СТП Кожа Ранци

DEN 2952.00
DEN 2805.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
steelsir
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Рок
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
3066
Капацитет:
20-35 Литарски
Декорација:
Занитвам
Ранци Тип:
Softback
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Техника:
Други

Комплементите на стоката

INSTANTARTS Галакси Ѕвезди во Универзумот Простор за Печатење Платно Ранци Црни Мустаќи Жените Daypacks Среден Училиште Учениците

Ние ќе испрати нови една за вас.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3.Ние ќе се реши во разумен начин.

DEN 1248.00 1919.52

FORUDESIGNS Стилски Мажите Платно Ранец 3D Животинско Тигар Печати Училиште Рамо Кеси за Момчиња и Девојки на Повик Лаптоп Пикник

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите За вашето з

DEN 1198.00 2303.52

2017 Нова Мода Најлон Жените Ранци Висок Квалитет На Женски Дами Девојка Студент Секојдневен Ранец Цвет Училиште Ситен Студент

добредојдовте во мојата продавница!торба големина : 26 X39x13cmМатеријали : најлонЗабелешка : За различни measu

DEN 979.00 1920.00

TEGAOTE Класичен Голема Училишни Ранци за тинејџерки Студентите Книга Торба Човек Ранец Најлон Секојдневен Лаптоп Daypack Женски

ДОБРЕДОЈДЕДеталиAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не

DEN 858.00 1787.52

Нови воени ранец машки 50 l вода-доказ Оксфорд 1680 d кеси ранец висок степен на мулти-функција голем капацитет патни торби

Материјали : најлон Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слоб

DEN 1586.00 1982.88

Мажите Оригинални Кожа Мода Патување Универзитетот Колеџ Училиште Книга Торба Дизајнер Машки Ранец Daypack Студент Лаптоп Торба

големина : L41cm×W20cm×H36cm (16"×8"×14.2") , може да се вклопи max 13inch лаптоп и некои алишта .Тежина за 1.3 кгматеријал : 1

DEN 3345.00 6432.00