• Новак
Scione Ретро Мажите Машки Платно Училиште Колеџ Студент Ранец Секојдневен Rucksack Патување Bagpack Торба За Лаптоп Жените Во Чантата Неколку Ранец

Scione Ретро Мажите Машки Платно Училиште Колеџ Студент Ранец Секојдневен Rucksack Патување Bagpack Торба За Лаптоп Жените Во

DEN 1401.12
DEN 897.00 -36 %

Достапност
Производот е достапен

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Ако тоа е одговорност на купувачот, товар на купувачот. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1 - 3cm во мерењето.
DHL : 3-7 дена транзит време.
Превозот :
Вашата цел плаќање е по успешна, ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена. На пример : изборот на погрешна големина и боја. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ви благодариме!Имајте пријатен ден.
Враќање & Размена Политика :
По приемот на стоката на купувачот да може да се применува за 15 дена да се вратат или замена, ве молиме да се осигура дека стоката не се оштетени и оригиналното пакување, купувачот треба да ги сноси од товар.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 35-60 дена транзит време, бидејќи на времето потребно за различни земји не е исто.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи.
EMS : 7-20 дена транзит време .
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1 - 2 ѕвезди) повратни информации.
Димензии & Бои :
1. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Ако тоа е наша одговорност, товар паѓа на товар на нас. Но, ние не се претпостави давачки.
e-ЕМС : 7-20 дена транзит време.
Тарифите, ние ќе го објави дарба и го прогласи за ниска цена да се намали или избегне царинските давачки.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Лак,Ремени,Занитвам
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Техника:
Втиснување
Пол:
Унисекс
Капацитет:
20-35 Литарски
Главен Материјал:
Платно
Број На Модел На:
платно ранец за лаптоп
Бренд Име:
scione
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
НЕМА.:
1050tp
Мажите ранец:
Лаптоп ранец,Лаптоп ранец
жените ранец:
Платно Ранец,Училишниот Ранец
секојдневен стил:
Мода/Луксузни/Неврзан/Мода/Гроздобер/Ретро/Јапонски/ Корејски/Американски
Училиште торба:
Schoolbag,Bookbag
гроздобер ранец:
Бизнис Ранци

Комплементите на стоката

INSTANTARTS Галакси Ѕвезди во Универзумот Простор за Печатење Платно Ранци Црни Мустаќи Жените Daypacks Среден Училиште Учениците

Ние ќе испрати нови една за вас.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3.Ние ќе се реши во разумен начин.�

DEN 1248.00 1919.52

Новата Симпатична Децата Ранец Одделение 1-6 Девојки Училиште Кеси Ранци пеперутка backpackO училиште мода најдобра водоотпорен

Повеќе производи, ве молиме да кликнете : Пријателски Потсетување : Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инче�

DEN 1126.00 2207.52

USB Полнење Компјутер Анти-кражба Лаптоп Ранец Училишниот Ранец Студент Прозрачна Анимација Училиште Кеси За Тинејџер mochila

Карактеристики : · 100% Сосема Нов · Материјал : СТП кожа · Димензии : Должина 48cm x Висина 29cm х 17 cm · Функција

DEN 904.00 1103.04

KINGSLONG Жени Мажи Ранец за Лаптоп Ранец 15.6 Инчен Компјутер Училиште Торба Унисекс Ранец за Адолесцентно Девојки и Момчиња

Ние ги обезбедува ВИП оператор и цена за пад на превозот ,веледрогеријата и на мало.dianxiaobao_3dianxiaobao_4.6 инче�

DEN 1062.00 1516.80

Мажите кеси 40 литри најлон wearproof ранец војска ранец во комбинација мултифункционален половината кеси патна торба Мода Класичен

Добредојде !Топла ПроизводПовеќе производи, ве молиме да кликнете : Пријателски Потсетување : Имајте на

DEN 2074.00 2529.12

FORUDESIGNS Стилски Мажите Платно Ранец 3D Животинско Тигар Печати Училиште Рамо Кеси за Момчиња и Девојки на Повик Лаптоп Пикник

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите За вашето з

DEN 1198.00 2303.52

Мажите Оригинални Кожа Мода Патување Универзитетот Колеџ Училиште Книга Торба Дизајнер Машки Ранец Daypack Студент Лаптоп Торба

големина : L41cm×W20cm×H36cm (16"×8"×14.2") , може да се вклопи max 13inch лаптоп и некои алишта .Тежина за 1.3 кгматеријал : 1

DEN 3345.00 6432.00

TEGAOTE Класичен Голема Училишни Ранци за тинејџерки Студентите Книга Торба Човек Ранец Најлон Секојдневен Лаптоп Daypack Женски

ДОБРЕДОЈДЕДеталиAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не

DEN 858.00 1787.52