• Новак
X-Онлајн 041917 жешка нов студентски училиште торба тинејџер мода патување ранец

X-Онлајн 041917 жешка нов студентски училиште торба тинејџер мода патување ранец

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

X-Онлајн 041917 жешка нов студентски училиште торба тинејџер мода патување ранец

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Големина:
43*30*16cm

Комплементите на стоката

KINGSLONG Жени Мажи Ранец за Лаптоп Ранец 15.6 Инчен Компјутер Училиште Торба Унисекс Ранец за Адолесцентно Девојки и Момчиња

Ние ги обезбедува ВИП оператор и цена за пад на превозот ,веледрогеријата и на мало.dianxiaobao_3dianxiaobao_4.6 инче�

DEN 1062.00 1516.80

Нови воени ранец машки 50 l вода-доказ Оксфорд 1680 d кеси ранец висок степен на мулти-функција голем капацитет патни торби

Материјали : најлон Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слоб�

DEN 1586.00 1982.88

TEGAOTE Класичен Голема Училишни Ранци за тинејџерки Студентите Книга Торба Човек Ранец Најлон Секојдневен Лаптоп Daypack Женски

ДОБРЕДОЈДЕДеталиAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не

DEN 858.00 1787.52

Новата Симпатична Децата Ранец Одделение 1-6 Девојки Училиште Кеси Ранци пеперутка backpackO училиште мода најдобра водоотпорен

Повеќе производи, ве молиме да кликнете : Пријателски Потсетување : Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инче�

DEN 1126.00 2207.52