• Новак
X-Онлајн 042017 топла продажба дама мали размавта торба женски мини гласник торба

X-Онлајн 042017 топла продажба дама мали размавта торба женски мини гласник торба

DEN 355.20

Достапност
Производот е достапен

X-Онлајн 042017 топла продажба дама мали размавта торба женски мини гласник торба

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Лак
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Големина:
22*9*18cm

Комплементите на стоката

2017 Ограничен Топла Продажба Класичен Жените Вистинска Кожа Торба Луксузен Бренд, Патент Plaid Дизајн Чанта Мода Ѕвезда Crossbody

Материјал : Површината кожа е крава Кожа (првиот слој).Поставата материјал е врвот во полиестер.Ние само

DEN 2928.00 6229.44

Висок квалитет на мапата на светот жени торба рамо кеси жените гласник кеси мода торба посебни чанти жените познати брендови

W e ќе ви се исплати доколку производот не е иста како рекламира.ПревозотАко преферирате други побрзо expre

DEN 812.00 1933.44

Кеси Чанти Жените Познати Брендови Платно Дама Торба Голем Капацитет Шопинг Торба Мода Жените Платно Патна Торба LI-1639

Ние обезбедуваме 7 дена гаранција за оваа точка.Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.Повратни информации1.Зачувам, T / T, w

DEN 1242.00 2258.40

2017 Симпатична мода транспарентна пластика срцето дами партија синџир чанта торба чанта crossbody мини гласник торба размавта

материјал : пластикаголемина : L14cm*W7cm*H13cm(±12cm)Капацитет : А4 не можат да бидат ставени восо долг синџир на

DEN 720.00 1439.04