• Новак
Универзална 7Pcs Рака Алатки Метал Spudger Pry Отворање Алатки Колекции Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Телефонот Лаптоп, Таблет паметен Телефон

Универзална 7Pcs Рака Алатки Метал Spudger Pry Отворање Алатки Колекции Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Телефонот Лаптоп,

DEN 180.48
DEN 135.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Ќе бидете во можност да ја размонтираат вашиот телефони лесно.
3 Професионални расклопување tools - метал спреј scraper.
Различни видови на алатки задоволни вашата различни потреба. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).75g
Главно се користи за мобилен телефон, i Pad.
Компатибилен тип : За i Phone/i Pad/Таблет/паметен Телефон. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ви благодариме за вашето разбирање. Време На Испорака :
1.
7 Pcs X Crowbar Алатка
1.
Може да се употребуваат многу пати.
Мала тежина & удобен за носење. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Декларирани спецификации

Големина:
Handheld size
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
alloet
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
Spudger Pry Алатка
Бруто тежина:
Прибл.79g
Име:
Рака Алатки
Компатибилен тип:
За iPhone/iPad/Таблет/паметен Телефон
Стил:
рака алатка
Број на Парчиња:
7pcs
Функција:
Универзална 7Pcs/Set Рака Алатка

Комплементите на стоката

Рака алатка сетови за во автомобил хардвер одржување алатка поставен штекер година нови 40pcs/ set домаќинство итна поправка

[име] 40pieces / групи на алатки[материјал] хром vanadium челик[боја] како што е прикажано на Слика[size] 24cm*12cm[тежин

DEN 1723.00 1914.72

НАЈДОБРИ 8925 24 компјутери Multitool Преносни Прецизност Телекомуникациски Поправка Шрафцигер Crowbar Алатка Поставите Видиме

НАЈДОБРИ 8925 24 компјутери Multitool Преносни Прецизност Телекомуникациски Поправка Шрафцигер Crowbar Алатка По

DEN 693.00 815.04

Силиконски Топлинска Изолација Одржување Електронски Поправка Биро Мат Подлога Платформа Електронски Поправка Алатка Мат За Паметен

Карактеристики : Отпорност на висока температура од 500 °C.Неколку дупка локација за да го поставите завр

DEN 363.00 490.08

Слободен брод од страна на dhl 61 компјутери /set Штекер Клуч Сет Spanner Автомобил Брод Машина Поправка Услуга Алатки за Полнење

Слободен брод од страна на dhl 61 компјутери / set Штекер Клуч Сет Spanner Автомобил Брод Машина Поправка Услуг

DEN 4209.00 4430.40

YOFE 8-19mm клуч алатка ratchet комбинација клуч Spanners автомобил клуч постави Алатка за автомобил поправка алатка за поставување

YOFE 8,10,12,13,14,17,19 mm клуч алатка ratchet комбинација клуч Spanners автомобил клуч постави Алатка за автомобил попра

DEN 589.00 719.04

Прилагодливи Пластичен Клип Тела за Паметен Телефон Таблета LCD Digitizer се Прикаже Екран за Прицврстување на Менгеме за Мобилен

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Спецификација : Материјал : Пластика, ГумаНето Тежин

DEN 138.00 194.88