• Новак
BARBOK компресија спортски спорт leggings вежба спортски панталони џогирање панталони мажите јога фитнес legging работи спорт leggings

BARBOK компресија спортски спорт leggings вежба спортски панталони џогирање панталони мажите јога фитнес legging работи спорт

DEN 1233.60
DEN 802.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики На Производот Име : Машки Спортски Панталони
Материјал : Полиестер
Големина : M,L,XL,XXL
М големина одговара за 50-55 KG,L големина одговара за 55-60 KG
XL големина одговара за 60-70 KG,XXL големина одговара за 70-90 KG
Боја : сива
Тип : тенок и тенка
Квалитет : Со Врвен Квалитет Бренд Гаранција
Функција : дише брзо сушење,одговараат за работи кошарка фитнес итн Пакет : 1 X парчиња на водење панталони

Декларирани спецификации

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
работи
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Drawstring
Бренд Име:
BARBOK
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
K602
Објектот:
работи панталони
боја:
сива
Големина:
M L XL XXL
Карактеристики:
Брз Сува Анти-пот Џеб со патент
Применливи:
Трчање, Џогирање Прави Остварување
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Комплементите на стоката

Sweatpants За Мажи Панталони Компресира Gymming Leggings Мажите Фитнес Тренингот Лето Спортски Фитнес Машки Дише Долги Панталони

Ти Плаќаат На Фабрика Цена!Ние Продаваме Нови Објекти Директно Од Фабриката Во Азија.Сите Производи Се �

DEN 987.00 1518.24

Мажите Работи Панталони Црна или Сива Памучна & Spandex Кошарка Тесни Дресови Брз Сува Јога Спортски Спорт Еластична Фитнес Салата

Материјал : Памук & SpandexМногу Важна Забелешка : Драги пријатели,кога ќе се земе цел,ве молиме бидете сигур

DEN 1195.00 1494.24

Жените Брзо Сушење Обука Панталони Високо Еластична Фитнес Спорт Leggings Хулахопки Тенок Работи Спортски Панталони 2 Бои

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријали : Најлон + Памук МешавинаБоја : Сива , црна1 Поради фактори како ш

DEN 322.00 402.72

Aimpact Слаби Мажи Спортски Панталони Атлетик Тенок Опремени Работи Панталони Мажите Секси Салата Тесни Sweatpants Crossfit Тренингот

Aimpact Слаби Мажи Спортски Панталони Атлетик Тенок Опремени Работи Панталони Мажите Салата Тесни Sweatpants М�

DEN 477.00 671.52

Жените Спортски Панталони Еластична Wicking Сила Вежба Хулахопки Женски Спортски Еластична Фитнес Работи Панталони Тенок Leggings

САМО ПАНТАЛОНАГолемина на : S / M : Половината 66cm, Должина 86 см, препорачуваме за 4055 KGL / LX : Половината 72cm, До�

DEN 624.00 1200.00

ECTIC Фудбал Спорт Обука Панталони Мажите Џогирање Панталони Mens Работи Панталони Мажите Фитнес Салата Leggings Мажите Спортски

ECTIC Фудбал Спорт Обука Панталони Мажите Џогирање Панталони Mens Работи Панталони Мажите Фитнес Салата Leggi

DEN 1056.00 1759.20

Жените Јога Работи Панталона Фитнес Компресија Хулахопки Долги Панталони Црни Панталони Joggers Панталони за Joggers Тенок

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Ployester+Spandex Боја : како на сликата покаже Гол�

DEN 354.00 453.60

Висок Квалитет на Мажите Спортски Панталони Одење на Хормони Компресија Работи Обука База Слоеви на Кожата Спортски Хулахопки

Ви благодариме за вашето разбирање.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорак�

DEN 321.00 433.92