• Новак
Нови LS-0416 Електрични Дијафрагмата Пумпа Мали Пумпа за Вода Авто-Priming Пумпа Бустер Пумпа Автоматски Старт И Стоп 12V 5.0 НА 60W 5L/min

Нови LS-0416 Електрични Дијафрагмата Пумпа Мали Пумпа за Вода Авто-Priming Пумпа Бустер Пумпа Автоматски Старт И Стоп 12V 5.0

DEN 830.40

Достапност
Производот е достапен


Нови LS-0416 Електрични Дијафрагмата Пумпа Мали Пумпа за Вода Авто-Priming Пумпа
Бустер Пумпа Автоматски Старт И Стоп 12 V 5.0 НА 60 W 5 L/min
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : Вода Прочистувач Само - priming Пумпа LS - 0416
Напон : 12 V
Актуелни : 5.0 На
Моќност : 60 W
Отворен проток : 5 L / min
Заштита притисок : 0.6 MPa
Брзина : 4200r / мин
Максимална температура на вода : 80 целзиусови степени
Максимално вшмукување 1.5 м
Максимална глава : 60m
Содржи :
Авто-priming пумпа 1pc+ адаптер 1pc+4 поени жица до 2 чешми * 2 парчиња+
Женски 1pc+ Вода филтер главата 1pc

Декларирани спецификации

Структура:
Авто-Priming Пумпа
Употреба:
Вода
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
LS-0416
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Примена:
индустрија
Теорија:
Авто-Priming Пумпа
Гориво:
Електричен
Број На Производ:
FH301
Напон:
12V
тековната:
5.0 На
моќност:
60W
Отворен Проток:
5L/min
Заштита притисок:
0.6 Mpa
Брзина:
4200r/мин
Максимална температура на водата:
80 целзиусови степени
Максимално вшмукување:
1.5 м
Максимална глава:
60m

Комплементите на стоката

Водоводџија алатки прирачник притисок тест пумпа за Вода притисок тестирање хидраулична пумпа 2.5 mpa/25kg направени во Кина

започнетекрајотВодоводџија алатки прирачник притисок тест пумпа за Вода притисок тестирање хидраулич

DEN 1318.00 1387.20

Автомобил Надувување Пумпа Возило Паралелно Барови Инфлација Пумпа Метал Гуми Двојно Цилиндар 12V Високо-моќ Преносни Хит Воздушна

Автомобил Надувување Пумпа Возило Паралелно Барови Инфлација Пумпа Метал Гуми Двојно Цилиндар 12 VВисок

DEN 2265.60