• Новак
2017 Рана есен, нов Тенок Екипажот Вратот Долг ракав трикотажа лабава Редовна база кошула од Суштинско значење Скокач Ребрести Џемпери Нови зима

2017 Рана есен, нов Тенок Екипажот Вратот Долг ракав трикотажа лабава Редовна база кошула од Суштинско значење Скокач Ребрести

DEN 603.84

Достапност
Производот е достапен

Миење : Рака мие кул, се Постават рамен да се исуши
Големина : Погоден за Русија 38-46; НИ 0-12; велика БРИТАНИЈА 4-16 ве Молиме овозможи 1-3 cm отстапување во мерењата. Бојата може малку поинаква со фото поради PC монитори

Декларирани спецификации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
175331
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Тенка
Материјал Состав:
75% полиестер 20% памук, 5% spandex
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени

Комплементите на стоката

Пионер Камп 2018 Нова Пролет џемпер мажите познатиот бренд за облека, модни V деколте, поврзана машки џемпер мода обичните pullover

Сите димензии ниелично се мери и реалноста се обиде.Ние ќе ви помогнемеможете да ја потврдите големина.A

DEN 1305.00 2559.36

Трговија на големо V деколте, кашмир џемпер поврзана кошула Тенок plaid слободно дебел џемпер Плетени Pullover Џемпер Жените

Трговија на големо V necke кашмир џемпер поврзана кошула Тенок plaid слободно дебел џемпер Плетени Pullover Џемп

DEN 1036.00 2030.88