• Новак
Дрво Loofah Милениче Папагали Играчки За Птици да се Игра се Искачи Залак Висок Квалитет

Дрво Loofah Милениче Папагали Играчки За Птици да се Игра се Искачи Залак Висок Квалитет

DEN 211.20
DEN 173.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Дрво+loofah
3.Дрво Loofah Папагали Играчки За Птици да се Игра се Искачи Залак
Опис
Карактеристики На Производот :
1.100% Предлагам да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Соопштенија И Информации
Увозни давачки, Даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Повеќето пакет треба 20 до 50 дена, но неколку пакет потреба од 70 до 90 дена, тоа е нормално. Loofah и ратан во комбинација играчка, шарени предмети се усогласат со птица желбите,
2. Answer : ___________________________ Note : rattans се случајно се испраќаат во боја
Напомена :
1. Улога : за да го намалите стресот и досадата, да се задоволи потребата на џвакање и гризе,
4. Ѕвона се придонесуваат за комуникација, Оштетени играчки исполнат инстинкт на птици, која е погодна за физичкото и менталното здравје на домашно милениче птици.81 во ширина : за 17cm/ 6.
Спецификации :
1. да се обезбеди целосна име. Димензии : должина : околу 30cm/ 11.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. Погоден за мали и средни папагали.( ако изберете Продавачот за Испорака Метод , НЕ ОТВОРЕН Спор во Рок од 60 Дена ,благодарение )
Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
GoldCister
Материјал:
Дрво
Тип:
Птици
Тип:
Птици
SKU:
CWNW0101ZZ0ZZ
Тежина:
70G
Трговија на големо:
Поддршка
Мало Пакет:
No
Име на производ:
Папагалот Играчка
ОДГОВАРА ЗА:
папагали, гулаби и други птици
Материјал:
види опис
Големина:
length about 30cm
Пакет Содржина:
1pcs

Комплементите на стоката

Виолетова Ѕвезда Папагал Шарени Дрвени Виси Замав Скала Мост Играчка Totoro Верверица Се Искачи Perches Стојат По Скалите Кафез

Виолетова Ѕвезда Папагал Шарени Дрвени Виси Замав Скала Мост Играчка Totoro Верверица Се Искачи Perches Стоја

DEN 463.00 616.80

Нови 3pcs Топки Милениче Птици Џвакање Играчка Parakeet Бел Топки Папагал Играчки Birdie Кошарка Обрачот Реквизити Милениче Папагал

Карактеристики : Материјал : ПластикаБоја : Случајни испратиГолемина на : (L) X(W) X(H)12 X7.5 X20.5cm / 4.72"X2.95"X8.07"(appr.)�

DEN 110.00 183.84

Виолетова Ѕвезда Креативни Милениче Птица Папагал Храбар Верверица Од Нерѓосувачки Челик, Храна Кафез Виси Хранењето Играчки

Виолетова Ѕвезда Бесплатен Превозот Креативни Милениче Птица Папагал Храбар Верверица Од Нерѓосувачк�

DEN 1447.00 1722.24

Виолетова Ѕвезда Папагал Дрво Коноп Скалилата Качување По Скали Нето Замав Џвакање Играчки Кафез Pendant Оркестарот Играње Стои

Виолетова Ѕвезда Милениче Птица Папагал Дрво Коноп Скалилата Качување По Скали Нето Замав Џвакање Игра

DEN 802.00 954.24

Виолетова Ѕвезда Милениче Птица Папагал 3 Големина Памук Качување Јажиња Со Бел Џвакање Стојат Играчки Parakeet Сива Macaw Кафез

Виолетова Ѕвезда Милениче Птица Папагал 3 Големина Памук Качување Јажиња Со Бел Џвакање Стојат Играчки

DEN 463.00 616.80

Виолетова Ѕвезда 30*30cm Папагал Качување Нето-Акрил Играчка Parakeet Cockatiel Залак Играчки Виси Кафез Pendant Оркестарот Милениче

Виолетова Ѕвезда 30*30cm Папагал Качување НетоАкрил Играчка Parakeet Cockatiel Залак Играчки Виси Кафез Pendant Оркес�

DEN 1006.00 1548.00

Виолетова Ѕвезда Папагал Играчки Акрил На Дрво Замав Скала Мост Птица Perches Стои Качување По Скали Милениче Материјали Кафез

ОписМатеријал : Дрво / PasticГолемина на : (L*W) : е 36,5 cm / 14.37"*10.5 / 4.13"Боја : Испрати по случаен изборПакет : 1 Pcs / п�

DEN 598.00 711.36

Виолетова Ѕвезда Папагал Птица Дрвена Скала Суспендирани Замав Играчки Хрчак Верверица Мост Качување По Скалите Скала Милениче

Виолетова Ѕвезда Папагал Птица Дрвена Скала Суспендирани Замав Играчки Хрчак Верверица Мост Качување �

DEN 456.00 608.64

CAITEC Птица Играчки Папагал Нерѓосувачки Челик Мулти-функција Хранењето Кафез Папагал се Хранат Уред Храна Кошница Птица задолжени

Име : Папагал Нерѓосувачки Челик Мултифункција Хранењето КафезГолемина на : Мали Димензии 10.2 cm x 9.8 cm, Го�

DEN 1272.00