• Новак
Xuping Мода Накит Популарни Дизајн Темперамент Стил Прстен за Девојка Жените Златна Боја Галвански Прстени Божиќ Подарок S64-7-14392

Xuping Мода Накит Популарни Дизајн Темперамент Стил Прстен за Девојка Жените Златна Боја Галвански Прстени Божиќ Подарок S64-7-14392

DEN 573.60
DEN 304.00 -47 %

Достапност
Производот е достапен


Главниот камен големина околу 1*1 mm.
Тежината на прстен е за 5.0 g.

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Xuping Накит
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
14392
Материјал:
Бакар
Функција:
накит
Компатибилност:
накит
Површината Ширина:
19mm
Тежина:
5.0 грам
Материјал:
Животната средина бакар
Пол:
Жените
Тип:
Моден
Главниот Камен:
Синтетички CZ

Комплементите на стоката

5pcs/Многу Одлични Стариот Тибет Сребро Розова Кристал Камен Прстен, Будизмот Непал Прстен Прилагодливи Бесплатен Превозот Унисекс

Објектот број 6 YR00132Ве молиме посетете ја нашата продавница , Повеќе изненадување Ви благодариме ...^_^......

DEN 621.00 954.72

Kinel Топла Голема Гроздобер Прстен Турски Накит Уникатен Природен Камен Прстени За Жените Антички Злато Партија Благородна Кристал

net / en / Aramex Изразат 515 дена www.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.com DHL 310 Дена www.LY Накит Датумот на Породување Е Са

DEN 191.00 239.04

BOROSA 10Pcs Нови Пристигнување Двојно Druzy прстени за Жени, трговија на Големо Златна Боја Двојно Виножито Drusy Прстен Камења,

Материјал : Виножито DruzyКамен Големина : Камен : 7~11mm Дебелина : 4~5mm Прстен големина : 7~7.5Тежина : 2.50~4.50 gФорм

DEN 1077.00 1224.00

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометрија жените девојка

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометриј

DEN 1210.00 1440.00