• Новак
Нов Отворен Големина Прилагодливи Ангажман Свадба Прстен Бело Злато Боја Круг Купидон Намали Кубни Циркон CZ Прст Накит за Жените

Нов Отворен Големина Прилагодливи Ангажман Свадба Прстен Бело Злато Боја Круг Купидон Намали Кубни Циркон CZ Прст Накит за Жените

DEN 335.52
DEN 184.00 -45 %

Достапност
Производот е достапен

Ние не сме одговорни за било каква увоз на даноци или царински давачки.
Ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ви се случува да се отвори расправа, или отсуство на Неутрален/Негативна Повратна информација.
Ние и ветуваме дека ќе им понуди на задоволување на решение за вас.На овој начин, Купувачот треба да се јавите на Логистичка Компанија и да направи штета.Ние ја прифати замена за било која причина во рок од 30 дена,но купувачот треба да биде одговорен за Врати Превозот Надомест, во меѓувреме,купувачот треба да бидете сигурни дека вратени предмети се во нивната оригинална услови.(викенд одмор исклучени)
2.^^
Сакате да уживате во вашиот живот секојдневието!
. Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 1-3мм за Грешка.
Пакет :
Како Меѓународен Превозот Надомест е многу скапо и Товарни зависи од тежината,прилично пакет значи тешка тежина и поголем товар, па јас сум толку жал ми е дека ние може да го користат само Обична Пакет.Но, нашата цена е речиси блиску до цена, па дури и во загуба.Тоа ќе бидат високо ценети за да ни остави Позитивен Фидбек или 5 ѕвезди.Ако пратката е изгубена или оштетена на процесот на врати превозот, нема ни наплата на целосна отплата за тоа.
По-продажбата на Услугата :
1.
Опис :
Во вид на фотографии
Состојба : 100% Нови
Боја : Сребрена
Големината на Прстенот : Отвори Големина/Прилагодлив
Пакување : Меур Торба
1.
Сите стоки ќе биде базиран на вистински производ примени.
Превозот :
1. Ние се обидуваме се потрудиме да се прикаже оригиналната боја на предмети,но тоа е само за референца само, во вид главно.

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
SmileSunshine
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
ABR065
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен

Комплементите на стоката

BEIER Нова продавница на Големо Класичен Градина Цвет Черепот Прстен За Човекот Нерѓосувачки Челик Човек Панк Стил Накит BR8-455

BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето.КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот

DEN 176.64

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометрија жените девојка

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометриј

DEN 1210.00 1440.00

Промоција!!! Вистински Солидна Сребро 925 & розово злато Лотос цвет Прстени Свадба Накит за Жените 4ct Симулирани Дијамантски

Плаќање1 Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од се

DEN 720.00 1199.52

Wbmqda Луксузни Турски Прстени За Жените Гроздобер Кристал Накит Големи Сини Кристал Цвет Прстен Бохемски Накит Бесплатен Превозот

Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " см

DEN 115.00 191.04