• Новак
JURAN 1 BUC Кристал 2017 Накит Имитација Прстени За Жените Гроздобер Макси Лигавче Додатоци турски Панк Прстени Слободни Големина Q2102-1

JURAN 1 BUC Кристал 2017 Накит Имитација Прстени За Жените Гроздобер Макси Лигавче Додатоци турски Панк Прстени Слободни Големина

DEN 106.08
DEN 90.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


JURAN 1 BUC Кристал 2017 Накит Имитација Прстени За Жените Гроздобер Макси Лигавче Додатоци турски Панк Прстени Papelaria Слободни Големина 4 Бои Q2102-1
Предмети : Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме видете подолу линк
Pyment : Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
juran
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
20mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
прстен
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Стил:
Моден Трендовски
Пол:
жените femme mujer унисекс
Стил:
гроздобер прстени за жени
Тип:
господарот на прстените
Објектот:
светат во темница прстен
Број На Модел На:
Q2102-1

Комплементите на стоката

Сребро Позлатен Бела Циркониум-отвори Openable Змија Прстени, Повеќето Модни Глам Прстен Накит Најдобри Душата Отворање на Прстенот

Сребро Позлатен Бела Циркониумотвори Openable Змија Прстени, Глам Накит Најдобри Душата Отворање на Прстен

DEN 443.00 671.52

Wbmqda Единствена Црна Глеѓ Антички Прстен Сина Вода Капка Кристал Прстени За Жените Античка Златна Боја Гроздобер Накит

Не го одберете директно во зависност од вашите навики Ве молиме да строго ги следат големината на табел�

DEN 196.00 326.40

Посебно ! 9-10мм Круг Намали Фунта Сребро 925 Ангажман Свадба Полу Планината парична Казна Прстен на Жените Накит Поставување

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 2.3 gПрстен Големина : 6.5Поставувањ

DEN 2160.00

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометрија жените девојка

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометриј

DEN 1210.00 1440.00

BOROSA 10Pcs Нови Пристигнување Двојно Druzy прстени за Жени, трговија на Големо Златна Боја Двојно Виножито Drusy Прстен Камења,

Материјал : Виножито DruzyКамен Големина : Камен : 7~11mm Дебелина : 4~5mm Прстен големина : 7~7.5Тежина : 2.50~4.50 gФорм�

DEN 1077.00 1224.00

BEIER Нова продавница на Големо Класичен Градина Цвет Черепот Прстен За Човекот Нерѓосувачки Челик Човек Панк Стил Накит BR8-455

BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето.КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот �

DEN 176.64

Топла Луксузни Гроздобер Прстени За Жените Мода Cystal Цвеќиња Скулптура Црвена Смола Турција Накит Боја Античките Злато Прст

com EPacket 720 дена www.hk Холандија Пост 1545 дена www.net / en / EMS Изразат 515 дена www.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.ДЕТАЛИ

DEN 186.72

12 Групи/Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот Прст Прстени Ретро Сребрена

12 Групи / Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот �

DEN 983.00 1384.32