• Новак
JEXXI Класичен Благородни Жени Прстени Висок Квалитет на Автентични Бренд 925 Печат Сребро Геометриски Pupular Прст Прстен за Дами Девојки

JEXXI Класичен Благородни Жени Прстени Висок Квалитет на Автентични Бренд 925 Печат Сребро Геометриски Pupular Прст Прстен за

DEN 276.00
DEN 182.00 -34 %

Достапност
Производот е достапен

JEXXI Класичен Благородни Жени Прстени Висок Квалитет на Автентични Бренд 925 Печат Сребро Геометриски Pupular Прст Прстен за Дами Девојки Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
R31700
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Комплементите на стоката

BEIER Нова продавница на Големо Класичен Градина Цвет Черепот Прстен За Човекот Нерѓосувачки Челик Човек Панк Стил Накит BR8-455

BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето.КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот

DEN 176.64

12 Групи/Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот Прст Прстени Ретро Сребрена

12 Групи / Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот

DEN 983.00 1384.32

Jewdy Нови Бохемски Гроздобер Цвет Бран Гранка Кристал Midi Зглоб на Прст Прстен Поставите Пердуви остава НП Јога Накит за Подарок

За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информаци

DEN 136.00 170.40

Посебно ! 9-10мм Круг Намали Фунта Сребро 925 Ангажман Свадба Полу Планината парична Казна Прстен на Жените Накит Поставување

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 2.3 gПрстен Големина : 6.5Поставувањ

DEN 2160.00

GQTORCH рачно изработени Оригинални 925 Sterling Silver Барок Бисер Прстен Вистински Природните Слатководни Бисер Гроздобер Тајландски

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Мате

DEN 1727.00 2158.56

5pcs/Многу Одлични Стариот Тибет Сребро Розова Кристал Камен Прстен, Будизмот Непал Прстен Прилагодливи Бесплатен Превозот Унисекс

Објектот број 6 YR00132Ве молиме посетете ја нашата продавница , Повеќе изненадување Ви благодариме ...^_^......

DEN 621.00 954.72

Kinel Топла Голема Гроздобер Прстен Турски Накит Уникатен Природен Камен Прстени За Жените Антички Злато Партија Благородна Кристал

net / en / Aramex Изразат 515 дена www.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.com DHL 310 Дена www.LY Накит Датумот на Породување Е Са

DEN 191.00 239.04

Сребро Позлатен Бела Циркониум-отвори Openable Змија Прстени, Повеќето Модни Глам Прстен Накит Најдобри Душата Отворање на Прстенот

Сребро Позлатен Бела Циркониумотвори Openable Змија Прстени, Глам Накит Најдобри Душата Отворање на Прстен

DEN 443.00 671.52

Промоција!!! Вистински Солидна Сребро 925 & розово злато Лотос цвет Прстени Свадба Накит за Жените 4ct Симулирани Дијамантски

Плаќање1 Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од се

DEN 720.00 1199.52

Топла Продажба Широк Златна Боја Хируршки Нерѓосувачки Челик Ознаки Прстен Фантастична Сребро Панк Прстени за Жените Bague Acier

Топла Продажба Широк Злато Позлатен Хируршки Нерѓосувачки Челик Ознаки Прстен Фантастична Сребро Панк

DEN 475.00 475.20