• Новак
Leige Накит Плоштадот Намали скапоцен камен Природни Citrine Прстен 925 Sterling Silver Жолт Кварц Свадба Ангажман Прстени за Жени

Leige Накит Плоштадот Намали скапоцен камен Природни Citrine Прстен 925 Sterling Silver Жолт Кварц Свадба Ангажман Прстени за

DEN 4512.00
DEN 2707.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен


Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни citrine Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.62 cts Печат : s925 Камен Намалување на : плоштадот намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Жолта
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Citrine
Број На Модел На:
RPS66146-CI
Стил:
Романтични
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Обликотшема:
Плоштад

Комплементите на стоката

Нов Отворен Големина Прилагодливи Ангажман Свадба Прстен Бело Злато Боја Круг Купидон Намали Кубни Циркон CZ Прст Накит за Жените

Ние не сме одговорни за било каква увоз на даноци или царински давачки.Ве молиме контактирајте со нас на

DEN 184.00 335.52

BEIER Нова продавница на Големо Класичен Градина Цвет Черепот Прстен За Човекот Нерѓосувачки Челик Човек Панк Стил Накит BR8-455

BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето.КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот

DEN 176.64

Топла Луксузни Гроздобер Прстени За Жените Мода Cystal Цвеќиња Скулптура Црвена Смола Турција Накит Боја Античките Злато Прст

com EPacket 720 дена www.hk Холандија Пост 1545 дена www.net / en / EMS Изразат 515 дена www.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.ДЕТАЛИ

DEN 186.72

12 Групи/Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот Прст Прстени Ретро Сребрена

12 Групи / Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот

DEN 983.00 1384.32

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометрија жените девојка

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометриј

DEN 1210.00 1440.00