• Новак
Моден 925 Sterling Silver Симпатична Малку Девој Прстени За Жените Накит Прст Отворена Прстен За Роденден Партија Подарок

Моден 925 Sterling Silver Симпатична Малку Девој Прстени За Жените Накит Прст Отворена Прстен За Роденден Партија Подарок

DEN 199.68
DEN 174.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 US $ 3.99 /парче US $ 3.83 /парче US $ 4.16 /парче US $ 4.16 /парче US $ 4.08 /парче US $ 4.41 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.83 /парче
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
UQBing
Површината Ширина:
5mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Број На Модел На:
СМ-R485
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Функција:
Убава И Здравје
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Пакување:
opp вреќа+меур торба
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.

Комплементите на стоката

12 Групи/Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот Прст Прстени Ретро Сребрена

12 Групи / Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот

DEN 983.00 1384.32

GQTORCH рачно изработени Оригинални 925 Sterling Silver Барок Бисер Прстен Вистински Природните Слатководни Бисер Гроздобер Тајландски

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Мате

DEN 1727.00 2158.56

BEIER Нова продавница на Големо Класичен Градина Цвет Черепот Прстен За Човекот Нерѓосувачки Челик Човек Панк Стил Накит BR8-455

BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето.КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот

DEN 176.64

Jewdy Нови Бохемски Гроздобер Цвет Бран Гранка Кристал Midi Зглоб на Прст Прстен Поставите Пердуви остава НП Јога Накит за Подарок

За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информаци

DEN 136.00 170.40

BEIER трговија на Големо Мода за Мажи Високо Полиран не ' Рѓосувачки Челик Двојно Црна Лента Прстен Готски Стил Најдобар Подарок

ПОВРАТНИ информацииСите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја

DEN 157.44

BOROSA 10Pcs Нови Пристигнување Двојно Druzy прстени за Жени, трговија на Големо Златна Боја Двојно Виножито Drusy Прстен Камења,

Материјал : Виножито DruzyКамен Големина : Камен : 7~11mm Дебелина : 4~5mm Прстен големина : 7~7.5Тежина : 2.50~4.50 gФорм

DEN 1077.00 1224.00

Промоција!!! Вистински Солидна Сребро 925 & розово злато Лотос цвет Прстени Свадба Накит за Жените 4ct Симулирани Дијамантски

Плаќање1 Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од се

DEN 720.00 1199.52

Kinel Топла Голема Гроздобер Прстен Турски Накит Уникатен Природен Камен Прстени За Жените Антички Злато Партија Благородна Кристал

net / en / Aramex Изразат 515 дена www.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.com DHL 310 Дена www.LY Накит Датумот на Породување Е Са

DEN 191.00 239.04

Wbmqda Луксузни Турски Прстени За Жените Гроздобер Кристал Накит Големи Сини Кристал Цвет Прстен Бохемски Накит Бесплатен Превозот

Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " см

DEN 115.00 191.04

Сребро Позлатен Бела Циркониум-отвори Openable Змија Прстени, Повеќето Модни Глам Прстен Накит Најдобри Душата Отворање на Прстенот

Сребро Позлатен Бела Циркониумотвори Openable Змија Прстени, Глам Накит Најдобри Душата Отворање на Прстен

DEN 443.00 671.52

Посебно ! 9-10мм Круг Намали Фунта Сребро 925 Ангажман Свадба Полу Планината парична Казна Прстен на Жените Накит Поставување

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 2.3 gПрстен Големина : 6.5Поставувањ

DEN 2160.00

Топ Човек Сина Волфрам Прстени Карбид Мажите Прстен Свадба ungsten Карбид Прстени Жените САД, Русија и Бразил Топла Продажба

100% нов бренд и висок квалитет на Волфрам Карбид Свадба Прстени За Неколку Сина Боја За Жени Мажи Гроздоб

DEN 384.00 752.64