• Новак
Ajojewel Класичната Едноставен Стил Глеѓ Сликарство Црн Прстен Мажите Прст Прстен Без Камен

Ajojewel Класичната Едноставен Стил Глеѓ Сликарство Црн Прстен Мажите Прст Прстен Без Камен

DEN 143.52
DEN 120.00 -16 %

Достапност
Производот е достапен


Име : Ajojewel Класичната Едноставен Стил Глеѓ Сликарство Црн Прстен Мажите Прст Прстен Без Камен
Материјал : Цинк Легура + Глеѓ
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Метод На Measuretment
-
1. Ако тоа не е ист како на сликата го прикажува или borken во транзит.Кога ќе се покаже слика за нас,ние ќе ја или наплата .
2. Ние прифаќаме враќа и размена со 7 дена откако си ја примил пратката, anf вие само треба да плаќаат за превозот цена.
3. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
15mm
Број На Модел На:
AJOAA029902-130A
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Ajojewel
Компатибилност:
шарм прстен
Површината Ширина:
22mm

Комплементите на стоката

12 Групи/Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот Прст Прстени Ретро Сребрена

12 Групи / Многу Гроздобер Зглоб Прстен Во Собата За Жени Мажи Круна Тотем Бел Камен Месечината Средниот

DEN 983.00 1384.32

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометрија жените девојка

Природни зелени diopside Прстен Природни скапоцен камен прстен S925 sterling silver трендовски Домот бран геометриј

DEN 1210.00 1440.00

JEXXI Класичен Благородни Жени Прстени Висок Квалитет на Автентични Бренд 925 Печат Сребро Геометриски Pupular Прст Прстен за

JEXXI Класичен Благородни Жени Прстени Висок Квалитет на Автентични Бренд 925 Печат Сребро Геометриски Pupula

DEN 182.00 276.00

Сребро Позлатен Бела Циркониум-отвори Openable Змија Прстени, Повеќето Модни Глам Прстен Накит Најдобри Душата Отворање на Прстенот

Сребро Позлатен Бела Циркониумотвори Openable Змија Прстени, Глам Накит Најдобри Душата Отворање на Прстен

DEN 443.00 671.52

JURAN 1 BUC Кристал 2017 Накит Имитација Прстени За Жените Гроздобер Макси Лигавче Додатоци турски Панк Прстени Слободни Големина

JURAN 1 BUC Кристал 2017 Накит Имитација Прстени За Жените Гроздобер Макси Лигавче Додатоци турски Панк Прсте

DEN 90.00 106.08

Промоција!!! Вистински Солидна Сребро 925 & розово злато Лотос цвет Прстени Свадба Накит за Жените 4ct Симулирани Дијамантски

Плаќање1 Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од се

DEN 720.00 1199.52

BEIER Нова продавница на Големо Класичен Градина Цвет Черепот Прстен За Човекот Нерѓосувачки Челик Човек Панк Стил Накит BR8-455

BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето.КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот

DEN 176.64

Wbmqda Луксузни Турски Прстени За Жените Гроздобер Кристал Накит Големи Сини Кристал Цвет Прстен Бохемски Накит Бесплатен Превозот

Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " см

DEN 115.00 191.04